Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

Dolgozóként fizethetem a rezsim rezsiutalvánnyal?

Egy idős és számomra kedves szomszéd nyugdíjas arra kért váltsam be neki a 9 000 Ft-os rezsiutalványát. Tudjátok ami most jött. Ő úgysem fizet rezsit és most pénzt is adhatnék neki, hogy ne nehezteljen hogy nem ad viszonzásként semmit.

Fizethetem-e a postán a rezsicsekkjeim ezzel az utalvánnyal, úgy hogy nem én kaptam. Nem szolgáltam rá. Még csak dolgozok.

Köszönöm a válaszokat !

szept. 11. 20:35  Privát üzenet  

A válaszok
A dolgozó emberek a kormány szemében értéktelen rabszolgák. Ők nem érdemelnek semmit, nem véletlenül nem kaptak rezsiutalványt sem.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 20:49 Privát üzenet
Fizetheted, nem személyre szólnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 11. 20:59 Privát üzenet
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Fizethetsz vele

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 21:09 Privát üzenet
Tehát kinyírtad a szomszéd asszonyt egy ilyen vacak utalványét? Az fajin.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 11. 21:27 Privát üzenet

Mi az hogy "ő úgysem fizet rezsit"?

Ki fizeti ki akkor annak a lakásnak a vizét, villanyát, fűtését ahol lakik? Hiszen a szomszédod - állítod - akkor nem élhet otthonban.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 11. 22:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Nézőpont közvélemény-kutató Intézet szerint a Momentum feljött a DK mellé és holtversenyben már a legerősebb ellenzéki párt. Megszületett az Orbán-rezsim valódi kihívója és a jövő nagy néppártja?
Ellenzékiek, miket fogtok mesélni majd egyszer az unokáitoknak a Fidesz rezsim korszakáról?
Nem felháborító, hogy azorbán rezsim a szegény hajléktalanokat munkára kötelezi, a családoknak akik felháborító módon megdolgoztak a támogatásért támogassa? Hogy meri a...
Kik azok a Fidesz-árvák az Orbán-rendszerben és miért akarja a Momentumos főpolgármester-jelölt őket is képviselni?
Mi most már autokrata rezsim vagyunk a világ szemében?
Ha egy jól megszervezett, erőteljes népfelkelés törne ki Orbán és a fidesz hatalomból való eltakarítása érdekében, akkor vajon milyen represszív intézkedésekre ragadtatná magát...

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!