Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Adott 4 OKJ bizonyítvány, a...

Apuska36 kérdése:

Adott 4 OKJ bizonyítvány, a testvérem, nem hajlandó visszaadni, voltam több helyen, elutasítottak. Emiatt nem tudok munkát vállalni, mert a fénymásolatokat nem fogadják el sehol. Milyen jogszabály van erre? .

Figyelt kérdés
A vizsgaközpontal nem jártam sikerrel. kerestem őket is. Milyen jogi lépéseket tudok tenni, hogy kénytelen legyen visszaadni a biziket, mint hivatalos okiratokat?.

2019. szept. 23. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Erre valószínűleg egy ügyvéd tudna a legjobban válaszolni (illetve grátisz / pro bono ügyekkel is foglalkozó úgyvédi iroda) Például ők:

[link]


De ha nem járnál sikerrel, az OKJ-s vizsga helyeken kellene kikérni egy-egy másodlatot a bizonyítványaidból, és akkor megoldódna a gondod.

2019. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkerestem a vizsgáztató helyeket is, telefonon, levélbe, szinte minden formában, 1 teljessen megszűnt ami Salgótarjánban van, 2-re még várok. A salgótarjáni vizsgáztató 2007 óta megszűnt jogutód nélkül. Ott az ottani levéltárral beszéltem tegnap, és a Salg jáni alpolgármesterasszonyal is beszéltem de csak leépítettek. :-(
2019. szept. 24. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!