Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közmunkából közös megegyezésse...

Közmunkából közös megegyezéssel távozott személy 2 nap megszakítás után mehet újra közmunkába egy másik helyre?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy folyamatban lévő közfoglalkoztatás esetén nem lehet egyik közmunkából a másikba menni. De a fent említett esetben mit mond a törvény vagy a jog?
2019. okt. 3. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Elárulnád nekem, hogy másik bejelentett munkahely nélkül hogyan távoztál közös megegyezéssel?


Hallgatlak! :D

2019. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerekperec nem váltam be. Sosem dolgoztam burkoló szakmába de addig erőlködött a munkaügy hogy olyan helyre küldött ahol elvárás volt ez. és 2 két hét után felajánlották hogy közössel elküldenek mert tényleg nem vágom amit csinálni kellene.
2019. okt. 3. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Mi van????

Ez nekem új!

Burkoló szakmunkára, nem szakembert, közmunkában?!


Ezek tényleg totál meghülyültek????

A páromat anyaotthonba próbálták berakni adminisztratív, és gyakorlati szociális munkásnak. 8-osztályt végzett! Azt mondták neki az otthonban, hogy nem baj, majd beletanul. Nekem úgy sikerült kivédenem hogy kimentem az anyaotthonba, és mint a párja megkérdeztem hogy ugye c'gányok nincsenek? Mert azokat nem szeretjük. XD


Mégsem vették fel. :D


Egyébként a válaszom: Igen.

Mivel közös megegyezéssel váltatok el, így semmiféle hátrány nem ér. A segélyt is visszakaphatod.

2019. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Ne érts félre, NEM VAGYOK RASSZISTA!


Tudom hogy az anyaotthonok tele vannak velük, ezért azt találtam célravezetőnek ha rasszistának állítom be magunkat. BEJÖTT!

2019. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!