Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Közérdekű munkára ítélt a bíróság még tavaly decemberben előkészítő ülésen. Az ügy nevetséges és visszagondolva a tárgyalást válaaztottam volna mert én nyertem volna meg de mostmár mindegy. Azóta is várom a pártfogó levelét hogy mikor kell mennem közérdekű munkára de még mindig nem kaptam levelet. Nyáron írtam a biróságnak ez ügyben és azt a választ kaptam emailben hogy nekem fel felkeresni valami céget ez ügyben. Mivel az email nem hivatalos levél és nem kaptam postai úton semmilyen értesítőt ezért én nem megyek intézkedni a saját büntetésem után elég ha ingyen ledolgozom a 192 órát. De nem kaptam levelet erről sem semmilyen értesítőt hogy mikor kell elkezdenem nem jött ki a pártfogó sem még. Ilyen esetben mit kell csinálni? Amúgy ez az ügy egy semmiség és még ügyvédem sem volt de ha már megkaptam akkor ledolgoznám természetesen de nem szeretnék még én menni a munka után. Egyetemre járok és mellette dolgozok tehát időm sincs nagyon rá.
2019. okt. 9. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Te voltál aki kukát gyújtott fel és kiégett egy autó? Nem rég olvastam, hogy őt is valami enyhe ejnye-bejnyére kötelezték. Ha te vagy, akkor igazi példaképem vagy, én is antifasiszta tanuló vagyok, csak még nem jutottam oda, hogy dolgozó emberek tárgyát gyújtsam fel, ez az én gyengeségem. Na , lényeg, ne csinálj semmit.
2019. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazad van, ne csinálj semmit. Véletlenül se hallgass arra aki elmondta hogy ha már kiszabták a büntetésedet akkor azt neked kell intézned hogy letölthesd.

Nyugodtan várd csak meg amíg kiderül hogy lekésted a határidőt amíg intézned kellett volna, vagy hogy legyen lehetőséged még magadnak szervezni a közmunkádat oda ahová neked jó és akkor amikor van rá időd.

nehogy már neked kelljen tenned valamit amikor te követtél el más kárára cselekményt. Nehogy már te járj utána, ugye?

Csak aztán ne írj ki itt majd kérdést azzal, hogy mit tegyél a vizsgaidőszakod kellős közepén, amikor 2 heted maradt ledolgozni a büntetésedet és miatta elcsúszik a féléved!

2019. okt. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ügy egyébként facebook zaklatás. Tartoztak nekem pénzzel amit nem sikerült visszaszereznem de az illető akit egyèbkènt személyesen nem ismerek csak netről feljelentett zaklatásért és nem volt tárgyalás csak előkészítő ülés és ott kaptam ezt a büntetést. Nem értem hogy miért visszagondolva akkor kellett volna ügyvéd csak soha az életemben nem követek el és nem követtem el bűncselekményt és ez teljesen akkor kikészített hogy még ő jelentett fel amikor nekem tartozik. De már mindegy visszacsinálni nem lehet.
2019. okt. 10. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!