Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azok az emberek akik voltak...

Azok az emberek akik voltak már börtönben miért menőznek ezzel, mikor inkább gáz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Börtönviselt emberektől mit vársz?
2019. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-És a cigányok miért lopnak?

-és a svábok miért sajnálnak mástól bármit is?


Ezek kb ugyanolyan értelmes kérdések mint a tiéd.

Ne általánosíts.


Egyébként amelyik menőzik vele, az tekintélyt akar szerezni magának. Ha negatívat, akkor negatívat. A lényeg, hogy megjegyezzék.


Én is az vagyok.

2019. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy akik csak pár évet ülnek, azok odabent hogy lehetnek köcsögölők? (Életfogytosoknál érthető.) Nem félnek attól, hogy miután kikerülnek, egy nő se fog szóbaállni velük többé?
2019. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2, #3-nak:


Nagyon naiv vagy.


Ki tud bármiről is, amit ő nem mond el?

2019. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ültem, mégse tudja senki. Úgy tudják, hogy angliában és írországban voltam 2,5 évet. Nincs ebben semmi menő.
2019. okt. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: Úgy, hogy kitudódik. Cellatársa vagy más, aki ugyanott ült, kiszabadulva elhíreszteli róla. Én biztos félnék ettől. Pláne ha valami alvilági nagykutya vagyok, akinek fontos a tekintély megőrzése.
2019. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!