Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerződésmódosításnak nem...

Szerződésmódosításnak nem kellene megelőznie az új feltételek szerinti munkavégzést? Szept 1 óta új feltételek de új szerződés még mindig nincs?

Figyelt kérdés

Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha én a meglevő szerződésem szerinti feltételekhez képest új feltételrendszerben vagyok kénytelen dolgozni, akkor az új feltételeket tartalmazó munkaszerződést nem kellett volna legkésőbb az új feltételek mínusz egy nappal megkapnom?


Vagyis ha szept 1-től élnek az új feltételek akkor az erről szóló szerződést legkésőbb aug utolsó munkanapján meg kellett volna kapnom, hogy aláírhassam, nem?


Mert amíg nem írtam alá addig nem is élhetnének ezek az új feltételek?

Most okt vége felé vagyunk, új szerződés még mindig sehol, de azért másfél hónapja az új rendszer szerint melózunk,úgy hogy alá se írtunk semmit.

Kényszerhelyzetben vagyunk nem tehetünk az új rendszer ellen semmit, nem mondhatjuk hogy amíg nem látjuk az új papírt a régi rend szerint járunk be, mert megváltozott a fizikai környezet (új épület új nyitva tartás) íg képtelenség a régi rendben bejárni.


Valaki világosítson már fel ilyen szituáció hogyan lehetséges?


2019. okt. 17. 12:36
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Úgy gondolom igen, ilyen kisebb szabálytalanságok a munkahelyek többségénél előfordulnak.
2022. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!