Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A tanárom ma majdnem eltörte...

A tanárom ma majdnem eltörte a nyakam és meg is szorította ezt szabad vagy nem?

Figyelt kérdés

Ma informatika órán játszottunk (szabad foglalkozás volt) egy ilyen krunker.io vagy mivel és éppen szervert készített az egyik barátom és ő a túl oldalt van. Na és én nem hallottam hogy mit mondott így odafordítottam kb 45 fokkal a monitort és mutattam neki hogy: ez az? Ebben a pillanatban valaki megszorította a nyakam és így elfordította már annyira hogy fájt na mindegy és mondta: ez neked jól esik ?

mondtam hogy: nem nagyon

ő: akkor miért basztatod ? (ordítva) egyébként mindenki elnémult ekkor

aztán vissza ült a helyére én a monitort visszaraktam. Játszottunk és a barátom valami vicceset csinált én meg röhögtem erre a tanár:

Ha ennyire vicces mehetsz az igazgatóiba

erre azt mondtam: a játékon röhögtem

erre ő: ha meg sértődött hangon mondod (normálisan mondtam nemértettem) akkor még be is írok.

Ezzel így kínos csönd lett és kb ennyi történt


Egyébként ennél a tanárnál szokott lenni olyan hogy terpeszben kell állnod ha késtél vagy ha iszol tartanod kell a palackot 10 percig vagy az hogyha nemkérdezed meg hogy kidobhatod a szemetet és úgy dobod ki akkor ki kell venned a szemetet és azt tartani majd megkérdezni: kidobhatom ? kérem. Meg ilyenkor mondja hogy: örüljél hogy nem a száddal vetted ki.


Ilyenkor mit lehet csinálni? kérlek segítsetek. Köszönöm a válaszokat :)



2019. okt. 17. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Jól tette!
2019. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

"Ilyenkor mit lehet csinálni? kérlek segítsetek."

Mondjuk nem pofátlankodsz az órán, nem teszed tönkre az iskola tulajdonát. Nem mászkálsz az órán mert nem szokás, még a szemeteshez sem.

talán megkérdezhetnéd otthon a szüleidtől hogy hogyan illik és kell viselkedni az iskolában, a tanároddal és hogyan kell bánnod mások tulajdonával - ha már eddig nem sikerült neked elmagyarázniuk.

Az agyamat eldobom amikor ilyen nagyszájú diákokkal találkozom. Fel vagy háborodva, de nyilván teljesen magabiztosan tudod hogy neked szabad mászkálnod és zavarnod az órát, mintha hobbiból lennél ott. Elvárod a tanárodtól hogy megtanítsa neked az anyagot - de persze magadtól nem hogy tanulj is ha már ott vagy. Ahogy biztosan mindenhol azt hangoztatod te is hogy milyen sz*r az oktatás, nincsenek megfelelő eszközök blabla, de azért vigyázni arra ami sok pénzen már be lett szerezve azt nem szeretnél.

A tanárod pontosan úgy viselkedett veled ahogyan előtte te vele. Tiszteletlenül, udvariatlanul, faragatlanul és durván.

És ne is gyere a mesével hogy ez volt az első alkalom, te mindig rendesen dolgozol és minta diák vagy!

2019. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

Még egy megjegyzés: nem, nem szabad ilyet tennie egy tanárnak. Mehetsz a szüleiddel panaszra az igazgatóhoz és sikerrel jártok majd, fegyelmit kap és kirúgják miatta.

Pillanatok alatt el tudod érni hogy ne legyen tanárod informatikából. De nem is lesz, mert nem fognak találni helyette mást.

2019. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Azonnal irány a tász. Ha zsámók vagytok be is mehetek tömegesen lincselni.
2019. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tárgyalást se azt hogy kirúgják (egyébként kb 5 informatika tanár van a suliban) csak ötleteket szeretnék nem vagyok elkényeztetett csak nem értem miért kell testi fenyítést alkalmazni mikor nem szabad
2019. okt. 17. 19:26
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
"TÁSZ"??? Az kevés! Ilyen komoly esetben meg sem állnék Stasbourg-ig!
2019. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
" Ilyen komoly esetben meg sem állnék Stasbourg-ig!" :-), :-), :-)
2019. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Látod, kérdező? Ez Magyarország, itt ezt kapod segítség helyett. Nem csoda, hogy itt tartunk.

Egyértelmű, hogy egy ilyen agresszív, hatalmával visszaélő tuskó nem való tanárnak. Természetesen nem tehet ilyet. De nem tudsz mit csinálni. Vedd fel videóra legközelebb, és vidd el az igazgatóhoz. Hátha.

2019. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
Csak ne videózzon órán! Tanulni jár oda, nem?! Szórakozzon otthon! Így is elég liberális a tanítás, majd ő fogja az órán filmezni a tanárt!
2019. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként miért kell röhögcsélni egy tanórán?! A feladatoddal foglalkozz kérdező, ne a haverod poénkodj!
2019. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!