Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ön mit szólna ahhoz ha a...

Ön mit szólna ahhoz ha a családi pótlék helyett magát a gyermeket is vinnék ha nem jár megfelelően iskolába?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a tisztességes, ha a Gyámhivatal többször is figyelmeztetne, mielőtt emiatt elviszik a gyereket. Nagyon nem örülnék neki, ha emiatt vennék el tőlem, de ez nálunk úgysem fordulhatna elő. Ha már egyedül jár, akkor újra megszervezném a kíséretet, akkor is, ha ez már ciki lesz neki.
2019. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Darázs-fészek" a kérdés, amibe belenyúlt.


Ebben az esetben viszont alapvető elvárás, hogy az iskola átvegye reggel a gyereket, és büntetőjogi felelősséggel tartozzon azért, hogy OTT IS MARADJON!

2019. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok:


Tehát ha én biztosítottam hogy a gyerek megjelenjen, akkor onnantól az iskola hibája ha ki tud menni!


Felügyeletre bízott kiskorú gondatlan veszélyeztetése, ha a szülő tudta és beleegyezése nélkül a gyerek távozni tud!

Elvileg ezt már most is számon lehetne kérni!!!!

2019. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Lassan már jobb helye lesz a gyereknek otthon, mint a suliban.
2019. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ön mit szólna hozzá, ha az iskolai oktatás színvonala elérné azt a szintet, hogy érdemes lenne a gyerekeket iskolába járatni?
2020. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!