Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet a párom? Harmadik...

Mit tehet a párom? Harmadik országbeli állampolgár, és idén elutasították a kérelmét

Figyelt kérdés

Ez a harmadik év, hogy itt tanul, azonban májusban megbukott és újra kellett jelentkeznie ugyanarra a szakra és mikor ismét benyújtotta a residence card kérelmet, kapott egy papírt hogy elkell mennie, mert a tudása nem megfelelő (erről annyit kell tudni, hogy tavaly év közbe másik kurzusra rakták - akarata ellenére - ami 3x erősebb volt, mint amire o járt és le volt nagyon maradva ezért bukott meg)

Viszont mi a közös gyermekünket várjuk, és a tanulmányai is rendben vannak a múlt feléven kívül

Mit tudunk tenni?



2019. okt. 23. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
MIT tanulna?
2019. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Vállalhat munkát vagy írsz neki meghívólevelet, esetleg összeházasodhadtok.
2019. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Orvosi egyetemre jár
2019. okt. 23. 13:03
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha valoban a párodrol van szo, akkor miért nem veszed feleségül, föleg ha gyereketek is lesz?
2019. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Feleségül veszed

Ha nem, akkor meg a gyerek, mint magyar állampolgár lehet sz alapja a tartózkodásinak

2019. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

Költözzetek szépen vissza a harmadik országba!

Nem kell itt maradni!

2019. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából azt, amit írtak.


A tanulmányai nehezen lehetnek rendben, ha kibukott, mivel az orvosin nincs olyan, hogy kibukik mert nehezebb kurzusra rakták. Nincs könnyebb meg nehezebb patológia vagy gyógyszertan... Ha nincs már dékánija vagy egyéb lehetősége és a tanulmányait elbukta, akkor marad a munka vagy reménykedés abban, hogy a gyerek jogán itt maradhat. Azonban a letelepedéshez valami munkaviszonyt vagy eltartót kell igazolni EU-n kívüli állampolgárként.

2019. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 válaszoló, úgy értettem, hogy nehezebbre rakták, hogy átrakták az intenzív kurzusra ahol 4 hónap alatt viszik le azt az anyagot amit a simán 8 hónap alatt
2019. okt. 25. 12:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez emelyik egyetem milyen tárgya? Tényleg kíváncsi vagyok.
2019. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmelweis egyetem
2019. okt. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!