Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Múlt héten indokolatlanul...

Múlt héten indokolatlanul elővezettek, feljelentést tettem, mik lehetnek a szankciók a rendőrség felé, mennyiben érint engem, hogyan?

Figyelt kérdés

Van, majd 2 éve egy megoldatlan autóbalesetből ügyem, azaz már előkészítő tárgyaláson voltam, de az orvosszakértői vizsgálatom nem történt meg, mert semmi papírt nem találtak eddig. A bíróm, mivel fellebbeztem, sokallom a pénzbírságot, közmunkát mondott, de kiváncsi, egyáltalán meg tudom-e csinálni, kérte szakértők véleményét.

Más: A tárgyaláson elmondtam, azért fellebbeztem minden előzmény nélküli eset után a végzés, és vádirat kézhez vétele után, mert hamis a rendőri helyszínelés. Ennyi az előzmény. Teljesen más útvonalat adtak meg, mint a hol a balesetem történt. Most azt érezzük barátaimmal, így akarnak rajtam bosszút állni, mert ismerősöm szerint aki volt zsaru....nem felejt a zsaru, ő a mindenható...lagalább ios azt hiszi. Ügyészségnek írtam, pontosan megfogalmaztam hogy vezettek elő, aztán gyorsan hogy engedtek el, mondván, baki volt a rendszerben, de megaláztatás volt, mindenki látta, és ahogy szokás: 1.000 szempár mered ilyenkor az ablakra, na kit és miért vihették el kérdésekkel...hát segítséget kérek, nem bosszúálló durva szövegeket. Soha semmi bajom nem volt még a rendőrséggel.



#tárgyalás #bilincs #autóbaleset #elővezetés #elfogatóparancs #nincs ok #indíték hiányos #hanyag munkavégzés. Ügyészség Bíróság #Rendőrség körözés
2019. okt. 31. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ügyvéd! Van ügyvéded? Ő mit mond?

Kívülálló ebben nem tud neked segíteni, mert az ügy minden részletét ismernie kell.

Itt, látatlanban hiába adunk neked igazat vagy hiába írjuk le hogy ez vagy az fog történni, abban nem bízhatsz - hiszen nem ismerjük az ügyedet, az összes körülményt.

Javasolni csak annyit lehet: tarts ki az állításaid mellett és amikor kell akkor fellebbezz, vagy kérj ismételt szakértői véleményt, egyebet. Ne fogadd el a közmunkát, mert azzal elismered hogy bűnös vagy! de lehet hogy ezzel rossz tanácsot adok mert nem tudom mi történne így veled.

Ügyvéddel beszélj, ha van ügyvéded de az eddig nem segített akkor cseréld le egy jobbra. Lehet hogy most sok pénzedbe kerül, de ezt, hogy ki kell fizetned könnyebben "túléled", mint azt ha elveszíted az ügyedet és rajtad marad a büntetés, vele a bűncselekmény elkövetése. A pénzt hamarabb letudod, de a bűnösség veled marad életed végéig.

2019. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Meg is bilincseltek?!
2019. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!