Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tömegközlekedèsen utazva...

Ha tömegközlekedèsen utazva levágnám az egyik előttem ülő nő coffját tőből, akkor azèrt feljelenthet, megbüntethetnek èrte?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor fantáziáltam már erről, mikor látok egy hosszú hajú nőt coffbakötött hajjal hogy megteszem, mert jó móka lenne. De fèlek a következmènyeitől.

2019. okt. 31. 22:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
90%
Ha velem ezt csinálnád, kényszert éreznék, hogy levágjam a f...odat tőből.🙃
2019. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Kezeltesd magad... amugy igen, csonkitasbak minosul es megtosznak erte....
2019. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 árokpart ***** válasza:
80%
Jóindulatból írom, hogy nagyon vigyázz és ekkora ökörséget ne csinálj, mert nem rendőrt hanem valaki mentőt talál hívni és egyből bevisznek a zárt osztályra. Ilyesmiért a bírói-igazságügyi orvosszakértői szemle lazán bent fog tartani 30 napig. Sokkal rosszabbul jársz mintha netán egy a tömegközlekedésen utazó rendőr esetleg lekapcsolna.
2019. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
78%
Ez beteges
2019. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Eszerint, ha zavartan is, még van önkontroll. Ettől működik a társadalom. Ha bármit (például ezt) következmény nélkül megtehetnél, az a teljes káosz lenne.
2019. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Ha magyar vagy igen, ha nem még rá is kulázhatsz az ülésre, max. azt mondod jogaid vannak és náci rasszista szkínhed mindenki, és meg leszel sajnálva. Pl. ha ilyet teszel és utána azt mondod a haja hasonlított Hitlerre akkor sokak szemébe hős leszel, hogy ezt meg merted csinálni és levágtad azt a náci hajat. Szóval mindent lehet, csak ahhoz valakinek kell lenned.
2019. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Én csatlakozom az elsőhöz.
2019. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
copf* és igen. remélhetőleg előtte sza.rrá is ver. majd a rendőr is
2019. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ. Van fideszes politikus rokonod? Akkor akár lúggal is leöntheted.


Illetve ha ledarálod a nőt és szétszórod a maradványait, akkor nem lesz bizonyítható, hogy levágtad a haját.

2019. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is eszembe jutott ilyesmi :-D Mi volna ha egyszer együtt megcsináljuk valami csajjal azután elszaladunk a coffjával?
2019. nov. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!