Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elkapnak a rendőrök úgy,...

Ha elkapnak a rendőrök úgy, hogy van nálam mondjuk pár ecstasy, mit tudnak azzal kezdeni, ha azt mondom, hogy a dark webről rendeltem?

Figyelt kérdés
És a postán vettem át.
2019. nov. 8. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez miért lényeges? Bevisznek, kihallgatnak, ha első ilyen ügyed mondják, hogy takarodj elterelésre és akkor megszűnik az eljárás. (Amennyiben csekély mennyiségről van szó és saját használatra van).

Ha nem csak saját használatra tartod vagy az elmúlt 2 (azt hiszem) évben volt kábítószeres ügyed, akkor szépen lefolytatják az eljárást, vádemelés stb.

Nyilván megkérdezik honnan van, te mondod, hogy dark web, valszeg nem néznek utána, de ez a te szempontodból nem is számít.

2019. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
És ha a darkwebről rendelted, akkor gondolod, hogy legális? Simán lecsuknak érte. Ha nem köpöd be a dílert, akkor mégtöbbet kapsz érte.
2019. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy illegális.

A kérdés ebből a szempontból azért lényeges, hogy a "Kitől vetted? Honnan van?" kérdésekre ez tökéletes úgymond 'alibi" lehet. Nem tudnak mit kezdeni vele...

2019. nov. 8. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A második hülyeséget mond...nem kapsz semmit max azt mondják, hogy köpd be a dílert...Nem fognak utánanézni, de ha akarnak simán elkaszálják az alibidet...
2019. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt vallomást sem vagy köteles tenni! Marad az elterelés l.
2019. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alapból nincs is kit beköpni...

A dark weben csak leadom a rendelést, mégcsak nem is a saját IP címemről.

2019. nov. 9. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!