Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bíróságot fel lehet jelenteni?

A bíróságot fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Vagy valahogy eljárást indítani ellenük mert úgy hoztak nekem ítéletet nevetséges ügy miatt hogy nem volt se tanú sem ügyvéd se kirendelt ügyvéd se sértett se senki és semmi. Előkészítő ülés volt amit 2018-ban hoztak létre korábban csak tárgyalások voltak. Nekem azt mondta a bírónő hogy ha beismerem ami a vádíratban szerepel és kb. 90%-ban vannak valótlan dolgok odaírva akkor megúszom közmunkával vagy ha nem ismerem be akkor tárgyalást rendelnek el ahol nekem kell fizetni meg az ügyvédet is és nem a szívemre hanem az anyagi helyzetemre hallgattam mert teli hazugsággal lévő vádiratot kellett beismernem ügyvéd nélkül merthogy nem lenne pénzem kifizetni a tárgyalást erre azt mondta a bírónö hogy jól döntöttem mert sok pénzbe került volna.

Ha valaki kiváncsi erre az ügyre annak privátban leírom de úgy gondolom hogy ez így ilyen formában ítéletet hozni hogy védőm sem volt se fellebezés se semmi igazságtalan.


2019. nov. 16. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ide írd, nem kell privát.
2019. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább a jogiforum.hu-n kérdezd.
2019. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!