Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan járhatok el legálisan?

Hogyan járhatok el legálisan?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek.


Egyik szomszédom rendszeresen kegyetlenkedik a kutyáival és borzalmas körülmények között tartja őket. Telefonnal felvettem amint bántja őket és azt is, milyen körülmények között élnek szerencsétlen állatok. Viszont egyik ismerősöm aki jogot tanul azt mondta, nem használhatom fel a felvételt a bizonyításnál, mert nem kértem írásos engedélyt a szomszédtól arra, hogy róla felvétel készülhessen. Ez igaz? Mit tehetek ebben az esetben, hogy még ne én faragjak rá?


2019. nov. 17. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Videófelvétel is csak egy bizonyíték a sok közül.

Vallomásokból, és az állatok egészségi állapotából is lehet következtetni a bántalmazásra.

2019. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress meg egy helyi állatvédő szervezetet, biztos tudnak okos tanácsot adni, vagy intézkedni.
2019. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jogot tanuló ismerősöd meg fog bukni

Te meg tegyél feljelentést a rendőrségen!

2019. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább állatvédő szervezet megkeresését ajánlanám, jobban tudják hogyan el elindulni egy ilyen ügyben. Közülük is a Szurkolók az állatokért szervezetet ajánlanám mert ők az egész országban jelen vannak, nagyon lelkiismeretesek. Küldd el nekik privátban a facebookon amit felvettél.
2019. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!