Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek sejtette az...

Szerintetek sejtette az ügyészségen az irodista nő ezt vagy nem feltétlenűl?

Figyelt kérdés

Hamis bizonyítékokkal kelt vádirat miatt panaszt szeretnék tenni egy városi járási ügyészség vezető ügyész és vezetőügyész helyettese ellen.

Ma felhívtam a járási ügyészséget és az irodát kapcsolták, ahol egy nő vette fel és kérdeztem tőle, hogy a járási ügyészségnek van-e felettese, hol található.

Elmondta, hogy a megyei főügyészségen. Közöltem, hogy ennyit szerettem volna.


Szerintetek egyből levágható, hogy miért is keresem a járási ügyészségnek a felettesét? Biztos gondolja, hogy csak azért ,mert a járási ügyészséggel probléma akadt és be akarom panaszolni és lehet mondta a vezető ügyésznek, hogy ez meg ez a nevű ember telefonon érdeklődött, hogy ki a felettes a járási ügyészségnek?


Nem szeretném, ha sejtenék, hogy panaszt akarok tenni ellenük.


Annyit leírok, hogy egy 10 évig terjedő szabadságvesztéssel sujtó bűncselekményt akarnak rámverni, és nincs bizonyíték csak annyi, hogy egyszer voltam bűntetve. Ez nekik bizonyíték.



2019. dec. 11. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Miért vágnák ebből? Egy egyszerű tényt közölt neked, amit ha nem közölt volna, magad is megtalálsz max. egy perc bingezés után. Különben is, a nagy leterheltség mellett kisebb gondja is nagyobb az irodistáknak, mint ilyeneken gondolkodni.
2019. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!