Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből lehet komoly dolog?

Sonka F kérdése:

Ebből lehet komoly dolog?

Figyelt kérdés
Egyik barátomat meg akartam prankelni egy olyannal, hogy az egyik fb ismerőse nevében csinálok egy fb acc-ot és azzal ráírok hogy feltörték az eredeti acc-ot és hogy tudna segíteni. Messengeren felhívtam volna másnap és mondta volna, hogy ez csak egy vicc volt, de azonban az eredeti acc-al rendelkező ismerőse is pont ráírt aznap. És utána a barátom elküldte neki a beszélgetésünket screenshotokkal. Nos ebből lehet valami komoly dolog?

#prankgonewrong
2019. dec. 23. 14:25
 1/7 Neurotech ***** válasza:
Szerintem nem, gondolom azóta meg is beszélted vele a dolgot nem? hogy ha tudod hogy az eredeti ráírt.
2019. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gergo69696 ***** válasza:

Azert lehet igen.ne kerulgessuk a forro kasat .Igen lehet.Nem is kicsi ha az ismerose bejelntest tesz.Szemelyi azonossagal valo visszaeles.


[link] Btk ezt Letoltendo szabadsagvesztessel bunteti foghaz fokozatban.

2019. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Még akkor is hacsak egy olyan jellegű kérdést tettem fel neki, amivel az eredeti felhasználó is dobálózni szokott?
2019. dec. 23. 21:05
 4/7 Neurotech ***** válasza:
Most emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid. Ha emiatt börtönbe kerülnél akkor az emberek 30% is sittes lenne. Ilyet én még tinédzser koromban többször is csináltam.
2019. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már majdnem begolyoóztam, mint Ágnes asszony. Gyötör Bűntudat.
2019. dec. 23. 21:21
 6/7 A kérdező kommentje:
*begolyóztam
2019. dec. 23. 21:21
 7/7 gergo69696 ***** válasza:
Uzenik Pistiek benntrol mar varnak ha bekerulsz ugy meghagnak hogy szet repedsz hosszaban.
2019. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!