Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Interneten elküldtem egy 10...

Interneten elküldtem egy 10 ezer forint értékű játékkódot a neten egy embernek, aki mondván utána elutalja az összeget, nos ez nem történt meg, letiltott. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ez lopásnak számít szerintetek? mit lehet tenni ez ügyben? Olyanokkal ne gyertek hogy nem kellett volna előreadni stb, én nem gondoltam volna hogy egy ekkora értékű cd kulcsnál ezt megcsínálják. Szóval ilyenkor ez bukta, vagy lehet valami feljelentést csinálni, az emberrel jófogáson probáltam üzletelni, és csak annyi derült ki hogy "zolinak" hívják.

2020. jan. 7. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tudom javasolni:

[link]

2020. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb nem küldesz előre semmit vadidegennek.
2020. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz
2020. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért??

Szerinted 500ft-os csalások érik meg a rizikót??


Feljeletést tehetsz, de azt a pénzt már nem látod.

2020. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha neten küldted, akkor az bizonyítható. Tegyél feljelentést a rendőrségen, aztán majd lesz valami.
2020. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feljelenteném, főleg, mert ha mással is csinált ilyet, összeadódik és úgy talán csinálnak is vele valamit.
2020. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelentsd őt az oldal tulajdonosának, lehet kitiltják őt ez miatt és azon az oldalon több embert nem ver át.


Tettél feljelentést a rendőrségen? Ha igen, mi lett belőle?

2020. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Megoldás: A kódot a lemezzel együtt GLS el továbbítod amint megjött a kártyádra a teljes összeg. Ha nincs lemez akkor előre elkérsz 5-6 ezer forintot elküldöd a kódot ha a maradék 4 ezret nem küldi el akkor nem buktál rajta olyan nagyon sokat.


B, megoldás PayPal vagy PaySafe Card.

2023. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!