Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kaphatok felügyeleti jogot?

Kaphatok felügyeleti jogot?

Figyelt kérdés

3éve elvátam a kislányom apukájától.

Amikor a kislányom betöltötte az egy évet elmentem Ausztriába dolgozni szoc ápoló ként 2hetes váltásba,ami azt jelenti, hogy 2hét ausztria 2hét otthon. Ez azért volt szükséges mert én beszéltem a nyelvet.. meg könnyen félre vezettek ..

aztán egyszer arra mentem haza,hogy egy másik nő cucca már ott van.. megcsalt.

Sajnos hazajönni nem tudtam a semmire. Ezért a volt férjemnél volt 2hétig a lányunk.

Elmentünk a bíróságra.. a bíróság előtt a volt férjem meggyőzött,hogy mondjak le a felügyeleti jogokról majd ha hazajövök végleg ezt ő vissza adja nekem lemond és nálam élhet a lányom.

Én fizettem neki gy.tartást persze.

Persze átvágott. Már egy éve MO-n vagyok és persze peres eljárással próbálom a lányom visszakapni.

A lányommal próbál zsarolni ha épp zizihoppja van.. hogy csak kettő hetente láthatom , hétvégente, amiről végzés is van.

Persze többet van velem mint vele. Úgy gondoltam nem is fizetek ezért amíg ez a felállás.. persze neki nem tetszett .. elkezdte csak a papír szerint engedni a lányom.. Amibe belehalnék ha îgy maradna.

Voltunk a szakértőnél amig én kértem, a közös felügyeleti jogot javasolja. Az apa nem akar belemenni.. teljesen eláll ettől..

a kérdésem az lenne szerintetek van esély rá,hogy közös felügyeleti jogotegitéljenek??



2020. jan. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2020. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Agusztus 1-én tölti a 6. életévét
2020. jan. 11. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát majdnem 5 éve az apja neveli????

Felejtsd el a felügyeleti jogot

2020. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha 3éve elváltam...

2,5éves kora óta váltott gondozásban neveljük. Csak a papírforma más. Abban 2hetente hétvége szerepel.. csak sokszor próbál zsarolni,hogy nem láthatom a lányom más napokon..

2020. jan. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!