Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki fogják engedni a börtön...

Ki fogják engedni a börtön ből a Skálás gyilkos Bene László?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 14:23
 1/6 árokpart ***** válasza:
100%
Ez majd az újbóli bírósági meghallgatásán fog múlani. Ugye most az ügyészség megfellebbezte az elsőfokú bíróság döntését amelyik a szabadulása mellett döntött. A másodfokú bíróság ezt helybenhagyhatja, viszont helyt adhat az ügyészség fellebbezésének és akkor nem engedi ki. Kétesélyes dolog.
2020. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Most lehet hogy nem azt fogom írni, amit olvasni szeretnél!


Ha korrektek akarunk lenni, akkor már az is alapvető emberi jogokat sért, hogy eddig nem engedték ki!


Jó magaviselet esetén 20 év után feltételesen szabadlábra helyezhető.


Németh István neve mond valamit?


[link]


Ő szabadulhatott?

2020. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez így van, ahogy az előttem szóló mondja.

A helyzet az, hogy a feltételes szabadlábra bocsátás lehetősége az elitélt börtönbéli viselkedésének függvénye. Ha valaki kifogástalanul viselkedik, akkor nincs ok őt továbbra is bent tartani.

Ez, mármint a kedvezmény, az elkövetett bűncselekménytől totál független.


Amúgy szvsz ott dögöljön meg ahol van, de a jogi helyzet akkor is ez.

2020. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hun_74 ***** válasza:
Remélem soha nem fogják kiengedni!
2020. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2, #3-nak:


Én pedig veled értek egyet, viszont nem szabad ezt a hozzáállást általánosítani!


Tetszik vagy sem, én is tapasztalt sittes vagyok!

Ennél fogva pedig igen jól ismerem a börtönben lévők valós gondolatait a viselkedésükhöz képest. Bene semmit sem bánt meg, és fenntartás nélkül hazavágna bárkit feltéve hogy megérné. Valószínűleg a nevelőtiszt is pontosan tisztában van ezzel. Ezért is próbálja bár törvénytelenül, de akadályozni a szabadulását!


Egyébként a #2-es válaszomban említett Németh Istvánt például személyesen is ismertem, "mellőlem szabadult" a pesti gyűjtőből.

Rajta láttam, hogy észhez tért. Nem hittem hogy még egyszer gyilkolna, és ez így is lett. Egyéb hülyeség miatt került vissza.

2020. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó az az "egyéb hülyeség" ahogy fogalmazol, a saját gyermekeivel fajtalankodott. Ezért került vissza. 2-3-asnak meg nem csak a börtönbeli viselkedést nézik, hanem hogy visszaengedhető-e a társadalomba. Bene többször kijelentette, hogy nem bánta meg, ezt kellett tennie, ő egy gengszternek tartja magát.
2020. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!