Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkaugyben perelem a munkalta...

Munkaugyben perelem a munkaltatom vajon hulyen dontottem?

Figyelt kérdés
A tomor lenyeg a kozvetlen munkaltatom nem adta at az oep fele a tp papirjaim es befolyasolni probalt hogy ha nem veszem es irom ala a felmondasi papirjaim akkor automatikusan alairottnak szamitott. Nem nem irtam ala es mivel oktober ota penz nelkul hagyott bepereltem. Viszont elegge tartok tole es kezdem kicsit hulyen erezni magam nem akarok konfliktust. Velemenyek?

2020. jan. 22. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne légy nyuszi.
2020. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyuszi de egy 45kilos lanykent egy olyan fonokkel szembe aki hat eleg durva szavakkal illeti a dolgozoit es kitudja milyen konnyeb pattan el..eleg nagy penzosszeg utan
2020. jan. 22. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy ujjal is hozzád ér, még le is ültetik.

Azért mer így bánni a beosztottjaival, mert mindenki hagyja.

És ez van az egész országban. Amíg hagyod, hagyjátok, addig így lesz veletek bánva.

Ismered a mondást: mindenki azt kapja, amit megérdemel. Ha birka módjára tűrsz, akkor birkaként fognak kezelni.

Rajtad múlik.

2020. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen en mar nem megye vissz dolgozni hozza. A pert elinditottam de sajnos o csak a kozvetett fonokom a munkaltatom egy masik ceg. Remelem mostmar megkapja ami neki jar es raneznek a cegre,gusztustalan egy ember sajnos de hat a mai vilagba nehez jo fonokot talalni
2020. jan. 22. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles aláírni ál papírt, de attól még kirughat, csak meg kell indokolnia (kivéve ha próbaidős vagy). Persze nem tudom a részleteket, a bíróságon kiderül minden. Félni nem kell csak mert 45 kiló vagy, csak azért mert kiabál a főnök még nem üt meg.
2020. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Ezzel nem azt mondom hogy igazat adok neki hogy ordítozik, csak szerintem nem kell tartanod tőle.
2020. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kozos megegyezo papirt kuldtek ki indoklas nelkul. Nem a kiabalos hanem inkabb a megszegyenitos fajtabol valo
2020. jan. 22. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem döntöttél rosszul. Ne használja ki az embereket az nyomorult.
2020. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!