Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jár kártérítés a...

Szerintetek jár kártérítés a raboknak a rossz börtön-körülmények miatt?

Figyelt kérdés

A kormány eldöntötte, hogy véget vet a "börtönbiznisznek". Megtehetik, hogy felfüggesztik a kifizetéseket a jogerős bírósági ítéletek ellenére?


Ti mit gondoltok erről az ügyről?


2020. jan. 28. 23:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a raboknak jár kenyér, víz és pofa be.
2020. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Egészen abszurd ez az egész. Nem nyaralni mentek oda, ennek nem így kéne működnie. Sok magyar kórházban sokkal rosszabb ellátás és körülmények vannak, mint a börtönökben.
2020. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Ha megítélték akkor jár. A rabok azért rabok mert nem tartották be a törvényt. Ha a kormány sem akkor ők mivel jobbak?
2020. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha jogtalanul bántak velük, és emiatt törvényesen megítélték nekik, akkor persze, hogy jár. Ezt megtagadni gyakorlatilag pont ugyanolyan törvénytelen, mint amiért ők börtönbe kerültek.
2020. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
32%

Már megtették. Korábban hatalmas összegekkel kártéritettek de potom összegre csökkentették.


A korhàzakkal ne hasonlitsuk össze. Nem emberi ami a börtönökben megy. A romlott hustol kezdve a bogarakon at a folyamatis terror.

Nem egy öngyilkossagi gyilkossàgi eset van mert pszichèsen sem viselhetö mert nem emberi. Igazábol kinzàs.

2020. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%

Ez így baromság ahogy van. Vagy tartsák őket tényleg nyomorban, szárazkenyéren és vizen, hogy tényleg büntetés legyen, vagy tartsák őket emberi körülmények között, de akkor normálisan próbálják meg rehabilitálni őket. De ez, hogy szinte szállodában vannak, de sz_rnak a fejükre, ez abszurd dolog.

Én a helyükben két börit csinálnék. Egy jó minőségű rehabilitációsat azoknak akik először vannak börtönben és nem életfogytig és egy másikat 1 nm-es cellákkal, kenyér-víz koszttal az életfogytosoknak és a többszörös visszaesőknek.

2020. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a rabolnak egy eletfogytiglani magomles jarna. 😂
2020. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
49%
Nem. 90%-a a raboknak nagyon is megerdemli amit bennt kap soknak igy is meg se kottyannak a borton evek kijon folytatja tovabb a bunozest...
2020. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
8%
Igen, az öcsém kapott 1 milliót és vett egy S8-at nekem. Gizda kocsi.
2020. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

1. Nem mindenki bűnöző aki elítélt.

2. Most olvastam hogy 16% nem is elítélt, csak le van tartóztatva.

2020. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!