Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Titeket nem b. szét az ideg,...

Titeket nem b. szét az ideg, amikor egy féreg a járdán parkol a 40 milliós szlovák rendszámú Mercedesével? Mit lehet tenni? Ha meghúznám az oldalát, akkor engem büntetnének meg kamera felvételek alapján.

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 15:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
De, és nem csak a 40 millás autók miatt, de mit lehet tenni.
2020. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%

Mifelénk (munkahelyem előtt) inkább matizok meg suzukik parkolnak a járdán. De, eléggé idegesít, örömmel látom, hogy gyakran kerül mikicsomag a szélvédőre.

Azt nem értem, miért nem lehet valami oszlopokat vagy betongömböket vagy valamiket lerakni...

2020. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Én még ilyen luxusautón egyszer nem láttam büntető csomagot.
2020. febr. 6. 15:41
 4/33 anonim válasza:
15%
Nekem jobb dolgom is van mint ilyeneken idegeskedni, bár bevallom, a múltkor belőlem is kiszakadt egy anyázás, amikor a sarkon befordulva pofára estem egy rohadt rollerben :)
2020. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Fú de alacsonyan van az ingerküszöböd, nekem ennél jóval több kell ahhoz, hogy ideges legyek.
2020. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%

Másokat (például a 4. és az 5. válaszolót) tényleg nem zavarja, hogy az úttesten kell sétálniuk ezek miatt? :D

Babakocsi, kerekesszék, gurulós bőrönd meg majd lebeg? :D

2020. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

Ááá, szóval neked akkor a szlovák rendszámos drágább autóval van bajod, nem is kifejezetten a járdán parkolással. Neked a szlovák rendszám a bajod. Próbálj meg ebben az országban vállalkozni, aztán majd rájössz miért kell a magyarnak a szlovák cég.

Egyébként én is gyakrabban látok egyszerűbb autókat járdán. Akinek drága van, az az esetek többségében jobban vigyáz rá annál, mintsem egy irigy járókelő megkarcolja, mert a r0hadéknak van pénze Mercire, BMW-re, Audira.

Elmondom, nekünk is van szlovák cégünk, ezáltal szlovák rendszámos céges autónk, és egy Mercink is, igaz nem 40 millás, hanem munkára használt autó, és sosem parkolunk járdán. Ennek ellenére, ha egy hozzád hasonló megkarcolná, kezét-lábát eltörném.

2020. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
6 Zavarni zavar, de nem "vet szét az ideg" és nem dühöngök emiatt.
2020. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a luxusautós parasztok, akik ezt csinálják valamilyen oknál fogva a törvények fölött állnak. Pl alvilági figurák. Tisztességes munkából honnan lenne 40 millás autója?
2020. febr. 6. 15:52
 10/33 anonim ***** válasza:
30%

Igaza 7-esnek ment neki a zöld,csak egy irigy kutya vagy ez a helyzet nem vitted lehet semmire és így élnéd ki magad,de hát nagyon ,,MAGYAR" vagy le se tagadhatnád.


Én is eltörném a kezedet de előbb kifizettetneém veled a kárt talán 20 évig ha nem eszel akkor ki is tudnád,nyugi meg lennének az illetőnek az eszközei,hogy jobb belátásra térjél,utána átformálná a képedet szépen.


De meg is érdemled.

2020. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!