Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell a videón kitakarni...

Mit kell a videón kitakarni ha videó-montage-okat csinálok arról hogy nem áll meg egy busz?

Figyelt kérdés

Rendszám?

Busztársaság logója?

Vezető arca?


Utasok arcát kitakarom nyilván. A fentebbieket pedig nem szeretném csak ha nagyon muszáj.


Egyszerűen meguntam hogy nem hisz nekem senki, sem az osztályfőnököm sem a végállomáson az igazolást kiadó hölgy. Legutóbb telefont hogy tényleg nem állt meg a soffőr, erre azt mondták neki vissza elvileg a telefonba hogy de a soffőr azt mondta mindenhol megállt. GPS-t nem nézik meg a kedvemért, a soffőrnek hisznek. Úgyhogy mától videózok :D


Nem tudok hamarabbi busszal menni, óránként 1 van, és ezzel is bőven suli előtt ott vagyok. Azért nem áll meg mert sokan vannak rajta, de 1 ember szerintem azért mindig felfért volna még.


2020. febr. 13. 07:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Heti 1x minimum előfordul, de ezen a héten a maival 2, és még holnap is van egy nap...
2020. febr. 13. 07:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hozod nyilvánosságra, akkor nem kell kitakarnod semmit.
2020. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szeretném nyilvánosságra hozni :D
2020. febr. 13. 08:21
 4/9 Feketeruhasember ***** válasza:
Elég ha látszik hogy melyik busz + megálló.
2020. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem áll meg mert sokan vannak rajta,


És ha megáll,de nem vesz fel mennyivel jobb?

2020. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak akarod megmutatni, aki az igazolást adja ki? Akkor neki manipulációk nélkül mutasd meg, de nyilvánosan ne közöld, akkor nem lesz baj.
2020. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hozod nyilvánosságra akkor semmit, ha nyilvánosságra hozod akkor majd' mindent, rendszámot, arcokat, logókat.
2020. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a felvétel, szerintem írj panaszlevelet a Volán-nak, és küldd el nekik a felvételt, de azon még ne takarj ki semmit. Ilyenkor mindig belső vizsgálatot indítanak, előveszik a sofőrt, és akkor már nem kamukázhat.
2020. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha nem hozod nyilvánosságra akkor semmit, ha nyilvánosságra hozod akkor majd' mindent, rendszámot, arcokat, logókat."


A fűcsomót a bal alsó sarokban is, nehogy megsérüljenek a jogocskái!


Amúgy arcot, rendszámot kell elvileg, gyakorlatban semmit, ha anonym módon teszed fel mondjuk YouTube-ra. Nem adnak ki rólad semmi adatot bűncselekmény hiányában. Nálunk is csak PTK megsértése, nem BTK, Amerikában meg röhögőgörcsöt kapnának egy ilyen kéréstől, hogy egy nyilvános közterületen mindenki által látható dolog "nyilvánosságra hozását" kifogásolják.

2020. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!