Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Számíthatok valami jogi...

Számíthatok valami jogi következményre?

Figyelt kérdés

Az iskolában volt a falon egy vulgáris felirat, amin egy általam nem ismert személyt tituláltak homoszexuálisnak.


Én ezt lefotóztam, majd közzé tettem az interneten (Instagram), egy közösségi oldalon álnéven, amire negatív reakciók jöttek, illetve feltehetőleg megbántottam az embert, aki magára ismert.


Erre töröltem a bejegyzést, a fiókot is, illetve bocsánatot kértem az üzenetben az illetőtől.


Erre ma az adott ember édesapja elkezdett keresni telefonon.


Magyarázzam el neki, hogy ezt csak az iskola állapota elleni protestációnak szántam, és vállaljam a felelősséget, vagy maradjak csöndben?


(Arról még mindig fogalmam sincs, miképpen szerezte meg a telefonszámom)


2020. febr. 14. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp se az utolsót válaszd. Ha csöndben maradsz és abban reménykedsz, hogy elcsitul a téma, csak rosszabb lesz: mindenféle összeesküvéselméletet fognak rólad gyártani, főleg a drágalátos édesapa is. És olyan dolgokat fognak rád ragasztani, amire már nem tudsz értelmes mentséget kitalálni. Mondd el neki, hogy nem ismered a srácot, csupán kifogásolod az iskolád alacsony színvonalát, és erre szeretted volna felhívni a figyelmét a kedves olvasóknak.
2020. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy minek szántad, számíthatsz következményre.
2020. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!