Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a legutóbbi fejlemény a...

Mi a legutóbbi fejlemény a balotaszállási kutyagyilkos ügyében?

Figyelt kérdés

A legutolsó hír, amit találtam, az ez:

[link]

Ez október 15-én íródott, azaz kereken egyharmad évvel ezelőtt. Azóta elhallgatott a média. Gondolom a nő azóta is szabadlábon... Miért van az, hogy nem ér semmit egy élet, nincs büntetés, pedig ezzel az esettel még példát is lehetne statuálni egy olyan bűncselekmény típus esetére, ami kishazánkban bizony nagyon-nagyon gyakori (jogász és állatorvos ismerőstől személyesen is tudom). Másokat ennél sokkal kevesebbért is meghurcolnak ez a lelketlen nő meg élheti a világát úgy is, hogy elismerte, hogy egyáltalán nem bánta meg, amit tett? Tényleg így lenne, hogy csak úgy a szőnyeg alá söprik ezt az esetet (ha igen, akkor egyel több ok, hogy az ember a háta mögé nézzen), vagy van valami fejlemény, csak nem találom?



2020. febr. 15. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Él szabadon, mint a madár, mert nincs elég börtönhely az állatkínzóknak már a túlzsúfoltság miatt, a Fidesz kormány stadionokat épített inkább.
2020. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A börtönök tele vannak cigánybűnözővel,és ugye a libsik nem engedik a halálbüntetést,pedig akkor lenne hely elég.
2020. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 18:36


Tiszta őrült vagy!

2020. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi,de ez az igazság libsike.
2020. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kutya elpusztult.
2020. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszoló nagy hülyeséget ír.

Két éve rágalmazás miatt ültem másfél hónapig mivel nem fizettem be a rám kiszabott bírságot. Hidd el, ha akarnak akkor tudnak helyet szorítani!

2020. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!