Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy nő zaklatással, moleszt...

Ha egy nő zaklatással, molesztálással vádol meg megalapozott a védekezés azzal, hogy homi vagyok?

Figyelt kérdés

Történik ilyen sok, hogy nők haszonszerzés miatt jelentenek fel férfit , hogy molesztálja/ zaklatja.


Na, ha azzal védekezek, hogy homi vagyok és a férfiak hoznak lázba ,az helytálló a bíróságon ? Nem kell bizonyítani sehogy, ügye? Tehát értve azt, hogy legutóbbi partner, vagy ilyesmi...


2020. febr. 16. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, a bíróság arról híres, hogy ott nem kell bizonyítani semmit se.
2020. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent, semmi nem zárja ki, hogy akkor és ott kedved szottyant ellenkező neműt molesztálni. De ha jelentene is, százas-ezres nagyságrendben kéne rábírni jelenlegi és egykori ismerőseidet a hamis tanúzásra.
2020. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a nőnek milyen bizonyítékai vannak... ha megvádolnak, ugye a vádlónak kell alapos bizonyítékot mutatnia, hogy a bűncselekményt ellene elkövették, hogyan, mikor és ki az elkövető... ebben segíti a rendőrség meg az ügyészség, mivel ez közvádas bűn, ha megállják a bizonyítékok a helyét, akkor jön az, hogy Te védekezel, ez esetben sztem kell bizonyítanod, hogy meleg vagy.
2020. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy hangozzék bármilyen izgalmasan is, hogy a gonosz nő haszonszerzés céljából felnyomja a férfit, a megalapozatlan vádak ezen a területen meglehetősen ritkák.
2020. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Suliba volt egy ilyen anno, egy gonosz számító lány próbált kikezdeni velem , de én tudtam, hogy csak kihasználna meg egy kövér ember vagyok, kinek kell egy dagadék. Aztán kitalálta, hogy én megfogtam a combját, simogattam... aztán elterjedt róla, hogy egy kanos Karcsi vagyok holott még a keresztnevem sem Károly. Mit volt mit tenni, kitaláltam, hogy van egy párom, egy srác, inkább homi legyek mint kirúgott diák...


Csak most ügye nincs már iskola, és ezért félek elmenni olyan munkahelyre ahol vannak nők mert kitalálnak ilyeneket , holott én teljesen erkölcsös ember vagyok és még célozgatni sem célozgatok semmire vigyázok, hogy nehogy félreérthető legyek. És persze ha az ember kövér akkor mindenki azt hiszi, hogy magas a szexuális vágya meg egy perverz majom... Írhatnám tovább is ezt, de nem ez a lényeg, ha értitek..

2020. febr. 16. 16:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ungár Peti is ezt csinálta, zaklatta a lányokat, és aztán hirtelen coming outolt. Bevált neki, neked is befog. Mégjobb, ha levágod, akkor aztán tényleg nem tudnak belekötni.
2020. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem. Zaklatásnak meg feltétele a szexuális indíttatás. Azonos és ellenkező nemű személlyel szemben is ugyanúgy elkövethető.

Pusztán a másik életébe való önkényes beavatkozás, annak akarata ellenére.

2020. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Zaklatni bármivel lehet bárkit. Nem kell hozzá nemi indíttatás.

De egyébként az még egy bíróságnak se volt elég, hogy valaki azt mondja, hogy a másik zaklatja. Nyilván bizonyítékok kellenek, pl. üzenetváltások, tanúk, akik látják, hogy folyamatosan valaki rájár a másik nyakára, bejelentések a rendőrségen, stb. Ha azok nincsenek, akkor senki nem fog pórul járni, így nem kell azt hazudni, hogy a saját nemedhez vonzódsz.

2020. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Hopp elírtam, azt akartam, hogy "nem feltétele..."
2020. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"félek elmenni olyan munkahelyre ahol vannak nők mert kitalálnak ilyeneket"


Munkahelyen nem kamaszlányok dolgoznak, hanem felnőtt emberek, akiknek nem az minden vágya, hogy a kövér munkatársaikat molesztálással vádolják meg. Akkor meg pláne, ha jó kolléga vagy és lehet rád számítani.


"És persze ha az ember kövér akkor mindenki azt hiszi, hogy magas a szexuális vágya meg egy perverz majom."


Senki sem hiszi ezt, max te.


Van bajod rendesen: kisebbségi komplexus, üldözési mánia, félelem az ellenkező nemtől. Javaslom keress fel egy pszichológust, mert így igencsak elcseszett életed lesz!

2020. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!