Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakire kihívják a rendőrs...

Ha valakire kihívják a rendőrséget, van olyan ember aki háromszor is ugyanazt tudja válaszolni?

Figyelt kérdés

Kihívják pl valakire, mert gyanús, hogy bűncselekményt követett el, de nincs bizonyíték, a járőr mekérdezi, hogy miért járt ott, mi célból, az ember válaszol, a járőr más témába kezd, majd utána újra megkérdezi amit az előbb, másodjára is elmondja, megint más témába kezd a járőr, aztán harmadjára is ugyanazt megkérdezi, az ember válaszol.


Van olyan ember aki, ahogy leirtam, ilyen kérdéses technikára háromszor is ugyanúgy hibátlanul tud válaszolni és a rendőr feladja, mert nem tudja csőbe húzni? És elő se állítják?



2020. febr. 16. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom értelmezni.

Miért ne tudná mit mondott elsőnek meg másodiknak?

2020. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebben a sztoriban te vagy a rendőr vagy a gyanúsított?

Igazából sehogy se értem.

2020. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van: aki nem hazidik
2020. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Van olyan ember aki, ahogy leirtam, ilyen kérdéses technikára háromszor is ugyanúgy hibátlanul tud válaszolni"

Igen. Ahogy más is írta, az aki nem hazudik. Ez a kikérdezés lényege, hogy annyiszor és annyi formában kérdeznek rá hogy aki hazudik az belezavarodjon és lebukjon.

Aki igazat mond az a huszadik alkalommal is az igazat fogja mondani és az ugyanaz lesz, mint elsőre.

Tanulság: ne hazudj vagy ne bukj le legalább!

2020. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aki hazudik, bűnös,olyan is van azért, aki ténylegesen végig tudja 3× is mondani ugyanazt?

Vagy olyan 1 ember sincs?

2020. febr. 16. 23:01
 6/9 anonim válasza:

Ez nyilván több dologtól függ. Legfőképp attól, hogy mit kell hazudni. Mekkora volumenű dologról van szó? Ha csak azt kell állítani, hogy tegnap délben otthon tartózkodtam, akkor azt elég egyszerű akár többször egymás után megismételni. Ha valami komplex sztorit kell sokszor egymás után elmesélni akkor abba csúszhatnak hibák.

Szóval ennyiből nem lehet megválaszolni a kérdésed. Ha pedig valaki alaposan kidolgozott egy mesét és tartja is magát hozzá, akkor jó eséllyel nem bukik le.

De egy egyszerű példát mondok, tételezzük fel, hogy nem is kell hazudnod. Meséld el nekem a teljes tegnapi napodat. Néhány perces szüneteket tartva a mesék között, nem fogod tudni háromszor egymás után tökéletesen elmesélni, pedig nem hazudsz. Viszont ha kérdezek valamit amire hazudnod kell, például annyi a kérdés, hogy "voltál tegnap fagyizni?" erre akárhányszor rá tudod vágni a hazugságot és nem fogsz belekeveredni.

2020. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy gyilkosságnál szerintem egy idő után megtörnek.


De ha rongálasról van szó főleg kamaszoknál azok hazudnak,mint a vízfolyás maximum zavarukba helytelen lesz a válasz.

2020. febr. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen értelmetlen kérdés.
2020. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Jogodban áll hallgatni, minden amit mondasz felhasználható ellened,,
2020. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!