Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudsz olyan jogászt, ügyvédet...

Tudsz olyan jogászt, ügyvédet ajánlani, aki hatástalannak, ártalmasnak találja a pszichiátriai gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, privát üzenetben kérném inkább, ha megtennéd.

Köszönöm.



2020. febr. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jogász/ügyvéd teljesen mindegy, minek talál egyes gyógyszereket, az csak magánvéleménye.

Ezzel nem tudom, mit akarnál elérni, jogi pert semmi esetre sem ehet ilyen alapon indítani.

2020. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Így van, a magánvéleménye.

Milyen alapon?

2020. febr. 17. 14:34
 3/6 szántóvető ***** válasza:
74%
ilyen nincs.minden forgalomban lévő gyógyszer engedélyeztetve van,és bár vannak mellékhatásaik de összességében nem fogják megkérdőjelezni a pozitív hatásukat.ergo nem fognak szembemenni szakvéleményekkel.
2020. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy gógykezelés szükségességét, ártalmaasságát nem jogászok döntik el, hanem orvosok.

HA szerinted oylan kezelést kapsz (vagy kap más valaki), ami nem szükséges vagy ártalmas, azt orvosi szakvéleménnyel lehet és kell alátámasztani. Egy jogász magánvéleménye nem számit semmit.

2020. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Mit akarsz megkérdezni? Miért érdekel téged valaki privát véleménye? Mit akarnál ezzel elérni, vagy mire akarnál kilyukadni?
2020. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Én ügyvéd vagyok, de ezt a kitételt nem is értem. Az én véleményemnek a gyógyszerekről mi köze bármihez is?

Ez olyan, mintha orvosválasztásnál szempont lenne, hogy csak zöld autót vezessen...

2020. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!