Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntetőügyhöz értők! Jól...

Büntetőügyhöz értők! Jól átverhetett a rendőr?

Figyelt kérdés
Idézésre meg kellett jelennem ma 9 órára a rendőrségen, ahol mondta a rendőr, hogy garázdaság és testi sérülés miatt ismeretlen ember után eljárás van folyamatban és tanúként kihallgat. El is kezdte a kihallgatást 9 óra után pár perccel és majdnem háromnegyed egyig tartott a kihallgatás, majd négy óra. Mivel nagyon fontos témáról kérdezgetett, gáz fegyver is szóbajött, gondolom komoly a dolog és nagyon nagy bűnesetet akar felderíteni. Mindent irt, gépelt, aztán a végén elolvastam és csak úgy irtam alá. Itt jön a lényeg. Kértem volna a jegyzőkönyvből egy másolatot és kérdezte, hogy vittem-e illetékbélyeget, modtam nem, akkor azt mondta, hogy nem ad. Mondtam neki elmegyek postára és visszamegyek míg dolgozik, viszem a bélyeget és ad-e. Azt mondta, hogy ma már nem alkalmas, megy el, holnap délután 14 órára menjek, beirt a naptárba és ad. Most az előbb vettem illetékbélyeget 17 darabot, mert 17 oldal. Az a kérdésem, hogy holnap, ha viszem a bélyeget, ad másolatot vagy rávágja, hogy ma most, tehát aznap kellett volna, hogy legyen nálam bélyeg? Már megvettem. 1700 forint volt. Átvágott vagy nincs kikötve, hogy aznap, másnap is ki tudja adni?

2020. febr. 18. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
175 év múlva is kiadhatja, ha éltek még akkor, és nem égett le az irattár.
2020. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vágott át, ez így működik. 100,- Ft/oldal, és akkor adja ki, amikor ezt prezentálod.
2020. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!