Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lejárt a személyigazolványo...

Ha lejárt a személyigazolványom érvényességi ideje, de én nem akarok újat csináltatni, mit tudnak velem kezdeni?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből a rabszolga országból, és úgy döntöttem hogy nem csináltatom újra a személyigazolványomat csak azért, mert a dátumot túl léptem. Na ilyenkor mit tudnak tenni velem? Lecsuknak? Esetleg megbüntetnek? Haha kezdek félni.


Van ugyanis egy UCC törvényünk, amit kevesen tudnak.


Pl: Azt hogy a Magyar köztársaság Rendőrsége, a bírók, ügyészek, kormány és a többi szervezet ami ma Magyarországon létezik, mind Amerikában bejegyzett vállalkozás. Innentől kezdve törvénytelenül rabolják az embereket, az összes alap törvény érvénytelen és semmis.

Majd akkor fogom kiváltani az új igazolványt, ha a Kormány, a rendőrség, és olyan szervezet akinek köze van az igazolványokhoz, hogy tudja igazolni hogy törvényesen csinálják azt amit csinálnak. Ha igazolják hogy van még joghatóságuk, ki lesz váltva. De addig nem! Sőt én egy nemzetkőzi törvényre (UCC Törvény) igazolom hogy egyik cégnek sincsen joghatosága (mivel el lett törölve) Ha ők ezt megtudják cáfolni, minden elismerésem.


Hogy miről is beszélek?


Hát erről:

[link] lehet olvasni.



2020. febr. 21. 11:37
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Egyébként az Ucc törvényt bárhol lehet alkalmazni.


Legyen szó végrehajtások, kilakoltatások, szabálysértések stb.


Itt el lehet olvasni: Ha lejárt a személyigazolványom érvényességi ideje, de én nem akarok újat csináltatni, mit tudnak velem kezdeni?

2020. febr. 21. 11:40
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem kötelező megújítanod, senki nem fog elkaszálni miatta, de ha mondjuk valamilyen ügyintézésnél (Pl banki hitelfelvétel) érvényes személyi igazolványt kérnek, akkor benézted.
2020. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Értem!


Ez esetben engem a hitelfelvétel nem érint.

2020. febr. 21. 11:53
 4/38 anonim ***** válasza:
82%
Nekem másfél évig levolt járva, ha kellett, jogsival azonosítottam magamat. Végül megújítottam egy füst alatt a lakcímváltoztatással.
2020. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Oké csak én meg nem akarom soha.


Olvasd el: [link] Ez az oldal leírja mi érvényes és mi nem.

2020. febr. 21. 12:04
 6/38 anonim ***** válasza:
75%

A magyar törvények szerint mindig köteles vagy magadat megfelelő igazolvánnyal igazolni, legyél bárhol. Vagyis kell hogy legyen nálad érvényes személyi igazolvány vagy útlevél.

A hülyeséget leíró orvosi lelet nem felel meg rá, mert nem fényképes igazolás arról hogy te vagy ekkora marha, tehát hiába van papírod (mert nyilván van elmeorvostól hasonlód).

Tudod óvodás kort követően a legtöbben kinövik a hülyegyerek korszakukat amikor szimpla hisztiből nem csinálnak meg valamit ami egyrészt kötelező, másrészt mindenki másnak is éppen úgy meg kell csinálni, harmadrészt nincs értelmes ok arra hogy ne csinálja meg és negyedrészt ingyenesen, ötödrészt meg pár perc alatt 10 évre el lehet intézni.

De neked nem kell személyi. Ne is próbáld megcsináltatni. Csak flangálj a fene nagy öntudatoddal nyugodtan és majd ess pofára ha valamikor meg tényleg szükséged lesz rá.

Gondolom te leszel az abban a pillanatban aki követelni fogja hogy neki mostazonnalsoronkívülingyen csinálják meg mert szükséged van rá.

2020. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Ez az! Bomlaszd a rendszert! Most aztán jól betettél nekik! Szinte érzem a bűzt, ahogy összefossák magukat, mert nem lesz érvényes személyid!
2020. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy jogos az előző megjegyzés. Ha lehet akkor kérnélek hogy indíts mozgalmat és a hozzád hasonló, veled egy értelmi színvonalú embereket vedd rá arra hogy ők se csináltassanak maguknak személyit ha lejár a mostani!

csúcs szuper megoldás lenne arra hogy az ilyen agyhalottak ne tudjanak beleszólni az életünk alakításába, mert nem fognak tudni részt venni a választáson legközelebb.

Szóval lécci-lécci-lécci, indíts mozgalmat és vegyél rá minél több hozzád hasonlót arra hogy ne legyen érvényes személyitek! Tényleg, tuti biztosan betesztek vele a hatalomnak!

2020. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha nem tudsz hivatalos dolgokat elintezni akkor majd vakarod a fejed..
2020. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#7 Elolvastad te egyáltalán? [link]


Nem vagyok köteles személyigazolványt csináltatni.


[link]



[link]


[link]



STB....... Nézd meg az Ucc törvényt youtobe. Aztán majd megérted. Egy párat linkeltem be.

2020. febr. 21. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!