Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklat és életveszélyesen...

Veronica16 kérdése:

Zaklat és életveszélyesen megfenyegetett a szomszédom mit tehetek?

Figyelt kérdés
Átcsalt magához egy ürüggyel és nekem támadt.Bezárt és fogva tartott majdnem fél oráig engem és édesanyámat.Rögzitettem hangfelvételre és jelentettem a rendörségen de azt mondják nem tartoztathassák le.Nagyon féltem az életem,mert halálal fenyegetett amit bizonyítani is tudok.Szentgyöegy segitségét szeretném kérni ami Romániában van Covasna megyében mivel a falumbeli rendörök nem tesznek semmit mert azt mondják van egy 5 éves kislánya.Azért tartott fogva engem és az édesanyámat mert a férje fejbelötte magát és azt mondta öt okolom és vádoltam telefonon de közben a testvéremmel beszélt és nem velem.A testvérem agymütéten esett át igy nem is vádolta hanem azt hitte én vagyok az mivel egyforma a hangunk.Egy Sepsiszentgyörgyön található rendörséget szeretnék hogy segitsenek nekem mert féltem az életemet és a családom életét is.A válaszokat és a segitséget előre is köszönöm és bocsánat hogy hosszan fogalmaztam de rövidebb szöveget nem írhattam

2020. márc. 5. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Fenyegesd meg te is
2020. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Dobj be néhány záptojást az ablakán!
2020. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jogi úton meg kell oldanom ezt az ügyet,mert bárkinek baja eshet.

Köszönöm a válaszokat.

2020. márc. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!