Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek Magyarországon a...

Szerintetek Magyarországon a vírus miatt be lesz vezetve a kijárási tilalom?

Figyelt kérdés

Napról napra egyre több európai uniós országban vezetik ezt be a vírus megfékezésének érdekében.

Szerintetek itthon el fog annyira fajulni a helyzet, hogy ezt be kelljen vezetni?



2020. márc. 18. 23:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2020. márc. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha a helyzet súlyosbodik lehetséges. Reméljük nem kell, idősekre mindenesetre bevezetném, aki kiteszi a lábát mégis azt megbüntetném.
2020. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Flagstaff ***** válasza:
69%
Igen. Max két nap múlva.
2020. márc. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Pont most néztem egy "matematikusok" által szakmailag elkészített grafikont, amely azt jósolta, hogy ha a fertőzöttek száma a mostani álláspont szerint fog emelkedni akkor legdrasztikusabb esetekben 1 hónap múlva akár 300.000 fertőzött is lehet itthon.

Ez nagyon durva. Én azt gondoltam, hogy akkorra már vége lesz a járványnak, újra kinyitnak az üzletek, közoktatási intézmények és minden visszaáll a régi rendszerbe.


Viszont ha abba gondolok bele, hogy a szakértők szerint akkor várható javulás, ha mindenki komolyan veszi a helyzetet és mégis mennyi agymosott ember él az országban akkor soha nem lesz vége...

Főleg én egy romatelep mellett élek. Elképzelésem sincs, hogy őket milyen úton módon tartanák bent a lakásban.

2020. márc. 19. 00:22
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez nem kell matematikusnak lenni. Ha nem tartják be a dolgokat, akkor mindennap 20%-kal emelkedik a fertőzöttek száma. Te is kiszámolhatod, hogy mennyien lesznek egy hónap múlva.
2020. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg igen.
2020. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
49%
Már rég be kellett volna vezetni.
2020. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

sajnos elkerülhetetlen a sok idióta miatt...normális ember megfogadta azokat az alap dolgokat, amiket kérnek.


mi is a családdal úgy döntöttünk, hogy a nagyszülőket hanyagoljuk, elláttuk őket és csak vészhelyzet esetén megyünk...én is dolgozok, de ezerszer jobban odafigyelek a higiéniára, nem is nagyon kell szerencsére emberekkel érintkeznem már..ha mégis elkapnám, nagy eséllyel nem kerülnék súlyos állapotba. innentől kezdve szerintem semmi szükség nincs kijárási tilalomra, aki hülye, és ezeket a viszonylag egyszerűen betartható dolgokat se képes komolyan venni, az nyugodtan fertőződjön csak és írtsák ki egymást, nem az én lelkemen szárad...

2020. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 belapus ***** válasza:
81%
Eléggé valószínű, hogy valamilyen formája ( teljes, részleges ) előbb-utóbb bevezetésre fog kerülni.
2020. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
26%
Be lesz vezetve. Nem azért, mert bármi is indokolná, hanem mert akkor az emberek nem fognak tudni eljutni a munkahelyükre, nem lesz termelés, a valódi cél pedig a gazdasági válság.
2020. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!