Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A jelenlegi korlátozások...

A jelenlegi korlátozások között, elmehetek a város másik végébe elhozni egy laptopot? A nagymama kéne hogy tudja a családdal tartani a kapcsolatot, mert ami volt neki elromlott. Csak annyi lenne hogy átveszem.

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem?
2020. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából csak odaadnám neki a pénzt, ő a laptopot és én mennék is vele, persze ezzel megkockáztatom hogy átvert de nem igazán akarok vele találkozni mivel nem akarok én se megbetegedni. Sajnos a nagyi laptopjába új kijelző kéne ami drágább mint a laptop, ugyanis lerántotta és pofára esett a laptop
2020. márc. 28. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz
2020. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"új kijelző kéne ami drágább mint a laptop"


Akkor miért nem veszel neki inkább újat, azt megteheted online is, nem kell boltba menni.

2020. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mehetsz. Lehetőleg a szükség szerint legrövidebb úton.


Ez belefér a segítségnyútásba. Valószínűsítem, hogy a nagymamától nem lehet elvárni, hogy maga szerezzen be laptopot. A kapcsolattartás pedig lelki egészsége számára is fontos. Egyben útba ejthetsz egy élelmiszerboltot, ahol bevásárolhatsz számára amiből éppően szüksége van. Így neki kevesebbet kell kimennie otthonról.



"(2) Alapos indok továbbá – az 1. §-ban meghatározottak betartásával – a magáról gondoskodni nem tudó,

vagy segítéségre szoruló személy (például kiskorú személy, idős személy és beteg személy) részére történő

segítségnyújtás"

2020. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!