Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kijárási korlátozás miatt még...

Kijárási korlátozás miatt még ki lehet menni az utcára füvet nyírni, metszeni igaz?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
csak a fűnyíró lehet kinn, neked a kerítésen belülről kell tologatni.
2020. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasol és tájékozódsz is vagy csak kérdezel???
2020. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerinted mi az istenre való ez az oldal? Mert szerintem te most épp nem arra használod amire való. Magyar Közlönyben ilyenről nem olvastam. Neked meg ajánlom az oldal szabályait, vagy nevét még egyszer elolvasni.
2020. márc. 28. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozni mehetsz, sétálni mehetsz, futni, kirándulni is, persze csak egyedül vagy az egy háztartásban élőkkel. Szerinted akkor a házad elé nem mehetsz füvet nyírni? Ne haragudj, hogy ingerültnek tűntem az előbb, de kérlek gondolkozz!!
2020. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oldal arra való, amint látszik hogy jó nagy hülyeségeket lehessen kérdezni. Há mer gyakori isze. Valóban a meccis meg a füjjnyirás nincs benne a rendeletben. Szó szerint legalábbis nincs.
2020. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fegyvert tartanak a fejedhez, hogy válaszolj olyan kérdésekre amit hülyeségnek tartasz? Vagy jobban érzed magad most, hogy megmutathattad engem alázó intellektusod? Amúgy tekintve, hogy megkaptam kérdésemre már a válaszom nagyon nem érdekel amit írtál, de tényleg pokolian kíváncsi vagyok, hogy milyen hatást próbáltál vele elérni. Rosszul kéne magam éreznem?
2020. márc. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!