Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi számít az emberi méltóság...

Lord Marth kérdése:

Mi számít az emberi méltóság csorbításának munkahelyen? Mi fér bele? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Amennyiben az irodában személyeskedő (értetlen vagy, feltartod a csapatot, nincsenek meg a képességeid) bántásokat kapok, mit lehet tenni? Objektíven mérhető, hogy önellentmondó a feladatkiosztás, és nagy a letolás azt követően, hogy nem tudtam őket összedolgozni, vagy letagadja, hogy az egyik vagy a másik elhangzott volna. Pláne, ha ez a felettesemtől jön, és a kollégák, illetve a szakterületek nem értenek vele egyet, egyöntetűen mellettem állnak ki véleményben, de szembemenni nem mer senki a felettessel, de mégis meg van ez a fixációja. Szerencsémre nem csak velem teszi ezt, de ezt csak kiscit enyhíti a fájdalmát a megaláztatásnak, és a folyamatos "seggébőlkirántásnak". HR-hez fordulni? Etikai bizottság? MIlyen evidenciára van szükségem? Hogyan bizonyítható, hogy alkotmányos jogom az emberi méltósághoz csorbul?


Valakinek van tanácsa?



2020. márc. 30. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

HR-es meg etikai bizottság?Te még komolyan gondolod h ennél a cégnél dolgozol ahol hagyják ,hogy így bánjanak veled?Szerintem akkor meg is érdemled.Fel kell mondani a fszba..Ember munka erő hiány van...és a virus után lesz is bőven...szal most szerintem még egy kicsit nyeljél és amint lecseng ez az egész és kezd fel pörögni minden..egyből be is adhatod.Sőt ha ne adj isten mikor váltanál hirtelen óriási szükség lenne rád..meg túlóra meg minden akkor elsütném az azonnal hatállyal dolgot.


HR-meg etikai bizottság meg munka ügyi per...Vannak emberek akiket kirugnak jogtalanul..és utána beperlik a céget aki vissza veszi őket...de miérT?miért akarnak vissza menni oda?

Szerintem senki de senki ne tegyen ilyet..ha paraszt a fönök majd oldja meg egyedül.

Én mindig is ezt csináltam és fogom is.

Addig is kitartást amig találsz egy jobbat.(azért ne a nagy semmibe mondjál fel)

2020. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki beszól, az nem tartozik ide, az csak emberek közötti nézeteltérés. Meg kell tanulni felnőtt ember módjára kezelni. Emberi méltóság megsértése pl. ha rossz teljesítményért levetkőztetnek, és meztelenül kikötnek az iroda közepén. Érzed a különbséget?
2020. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg, hogy a kőművesek hogy beszélnek egymással. Mindjárt rájössz, hogy nálatok nincs is gond. De ha nem tetszik, akkor el lehet menni.
2020. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!