Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nálunk is várható a kijárási...

Nálunk is várható a kijárási korlátozás szigorítása? Az úgynevezett kijárási tilalom?

Figyelt kérdés
Elvileg április 11-éig érvényes a szabály. De vajon meghosszabbítják? Vagy szigorítanák rajta?

2020. ápr. 4. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghosszabbítják, de nem gondolom, hogy szigorsítanának rajta.
2020. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Itt nálunk? XD


Egy héten belül igen komoly zavargások és fosztogatások törnének ki, a katonaság meg elmehetne a p'csába.


Tüzet nyitnak? Ha-ha-ha.

Legfeljebb azt tartom esélyesnek hogy a párosokat valahol letámadják, és elveszik a fegyvereiket.


Csúnya világ jön.

2020. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Idézem magam:"Legfeljebb azt tartom esélyesnek hogy a párosokat valahol letámadják, és elveszik a fegyvereiket."


Ha ez csak egyszer is megtörténik, azt hullámokban fogja követni a többi.

2020. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Merem remélni, hogy bevezetik a tilalmat, pláne hogy most jön a húsvét, itt volna a legjobb alkalom, elkerülvén, hogy a fél ország végigjárja az összes rokonságot.

Egy csomó országban bevezették, köztük szomszédos országokban (Ausztria, Szlovákia, Szlovénia, stb.), mégis túlélik az emberek.

Én azt szeretném, hogy minél hamarabb kikerüljünk ebből az egészből, az osztrákok már lassan közelednek a csúcsponthoz, pedig a vírus megjelenésében nem járnak sokkal előttünk, és kb. ugyanakkora ország, mint mi.

2020. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!