Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az lopásnak számít, ha valaki...

Az lopásnak számít, ha valaki kiveszi a szökőkutakba az emberek által bedobott 20 forintosokat?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdésnek hangzik, de igazából nem is annyira az, mert most nem tudom eldönteni, hogy kié az az adott szökőkút, műemlék, meg nem tudom mikbe szoktak még bedobni pénzt a turisták.


Nyilván ilyenre nem volt még példa gondolom, ezért ez csak egy elméleti kérdés. Nem hiszem, hogy valaki találna bármilyen eszközt is, amivel kiszedhetné az olyan mélyre bedobott érméket.



2020. ápr. 16. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Na ezt komolyan nem hittem volna, hogy valójában létezik ilyen.

2020. ápr. 16. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Ha kiveszel egy szelektív kukából sörösdobozokat hogy visszaváltsd vagy papírt hogy elvidd a papírgyűjtésre, az is lopás. Ahogy erdőben sem gyűjthetsz csak úgy fát hogy hazavidd tüzelőnek.
2020. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Róma-Trevi kút : a pénz a városé,a polgármester a szegényeknek adja karitatív alapítványokon keresztül.Gondolom már pár millió ember fejében megfordult hogy onnan kilopja,hát ez nem így működik.Dunába is dobtak már tuti sok pénzt,keresd azokat.
2020. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!