Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Augusztus közepén még érvénybe...

Augusztus közepén még érvényben lehet a két hét karantén a külföldről érkezőknek?

Figyelt kérdés
Akkorra van repjegyem, akkor érkeznék haza két hétre látogatóba. A jegy ugyan módosítható, de nem lenne kedvem négy hetet így otthon lenni, hogy két hétig ki sem mozdulok.
2020. ápr. 20. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Addigra lesz más múbalhé es médiapletyka ,júniusra ez lefut .
2020. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem menj el egy jóshoz, mert a gyk-n sem jósolnak ingyen ők.
2020. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: Látom, itt is vannak ilyen vicces kedvű beszólogatók. Tudod, lehetséges olyan is, hogy van itt valaki, aki olyan munkaterületen-munkakörben dolgozik, amiből kifolyólag precízebben tud tippelni, hogy mik várhatóak az elkövetkező hónapokban.
2020. ápr. 21. 07:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani. Még a szakértők is csak tippelgetnek, hogy meddig fog tartani ez az egész, akkor szerinted itt ki fogja neked megmondani? Ugyanúgy senki nem tudja, mint ahogy te sem tudod. Ha akkor is még tombol a járvány, akkor igen, augusztusban is ez lesz. Ha már lecseng, akkor nyilván nem.
2020. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: Én nem azt kérdezem, hogy az egész meddig tart, hogy mikor cseng le a vírus, meg ilyenek, hanem hogy auguszrusra enyhíthetnek-e ezen a két hét karanténos szabályon. Akár úgy, hogy még tart a járvány.
2020. ápr. 21. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Augusztus közepe az még 4 hónap. Azt se tudja még senki, hogy 1 hónap múlva mi lesz. Honnan tudná bárki akár itt a gyk-n, akár máshol, hogy mi lesz 4 hónap múlva, amikor azt se tudni, hogy május elején az érettségi meg lesz-e tartva??
2020. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyesmi sem lesz érvényben.
2020. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Neurotech ***** válasza:
Igazuk van a többieknek, én többször kerestem fel konzulátusokat telefonon (külföldit itt és magyart külföldön) és miután informálnak a jelenlegi szituról mindig hangsúlyozzák, hogy pillanatnyilag ez a helyzet és holnapra simán változhat. Tehát senki sem tudja
2020. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt most még nem lehet tudni.
2020. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Jelenleg már két hete nincs érvényben. Csak hogy visszahozhatják-e?
2020. júl. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!