Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számítotok, a tetőzésig...

Mire számítotok, a tetőzésig vagy azután milyen idióta szabályokat vezetnek még be?

Figyelt kérdés

Saját véleményetek szerint fognak még bármiféle intézkedést bevezetni? Pl kötelezővé teszik a maszkviselést, stb...

Ugyebár Május elejétől egy másik védelmi terv kezdődhet szigorú szabályok keretében... Ez mit fog takarni? Enyhítenek de mellette mégis kitalálnak valami biztosító óvintézkedést?



2020. ápr. 24. 02:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
22%
Épp ellenkezőleg. Jövő hónap 15. - étol újra kinyitnak az iskolák
2020. ápr. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim válasza:
70%
Tényleg kinyitnak? Azt hittem ez a tanév már így marad.Nekem bejött,hogy egész nap a gyerekkel vagyok. (Itthonról dolgozom egyébként is és jó volt,hogy nem egyedül vagyok itthon)
2020. ápr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%

#1: Honnan az infó? Még semmit nem jelentettek be, de még szó sem esett róla sehol.


Pontosabban Romániát, meg Ausztriát olvastam, de itt még a tetőzést várjuk, és utána is van egy lefutása szakasz.

2020. ápr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
71%
Na ne, most már ne nyisson ki! Egész jól megszoktuk, hogy nem kell kiverni őket az ágyból, cűgölni a buszon a 2X20 kilós táskájukat. A férjemnek és nekem van annyi szabadságunk, hogy felváltva itthon legyünk... El tudnék ilyet fogadni máskor is!
2020. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
61%
Mért hiszi mindenki azt hogy már május 4től mindent feloldanak?És mért idióta intézkedések? Csak azért mert védik az embereket? Itt még hónapokig nem lesz semmi jó ha szeptemberre.És ez a hülyeség is hogy megnyitják az iskolákat.A sok kamu hírek amit mindenki bevesz....Szóval nem fogják már kinyitni az iskolákat nem lesz ballagás sőt még egy jó darabig semmilyen tömegrendezvény.
2020. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 Salx Narval ***** válasza:
61%
A gazdaság érdekében fontos lesz enyhíteni a korlátozásokon de az simán elképzelhető, hogy az idősek és a krónikus betegségben szenvedők érdekében továbbra is fennmaradnak valamilyen, esetleg más korlátozások. A bejelentett tetőzést nem tudom mire alapozzák, semmi jel nem utal arra, hogy enyhülne a vírus aktivitása, sőt ha lazítanak még jobban terjedni fog és valószínűleg az a sok kiürített ágy is ezért kellett. Ne legyen igazam de én tartok tőle, hogy csak egy gyógyszer kifejlesztése szabhat gátat ennek a vírusnak. A jövőben meg kell tanulnunk együtt élni vele, már háziállatok testében is kimutattak, igaz csak két esetben és Amerikában, ez azt jeleni, hogy ez a vírus nem fog eltűnni egyhamar.
2020. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz enyhíteni a korlátozásokon, mert nem tud mindenki otthonról dolgozni, vannak, akik elvesztették a munkájukat, vagy részmunkaidőre váltott a munkáltató, ami nyilván kevesebb fizetéssel jár, hosszú távon ez nem jó azoknak, akik amúgy is keveset keresnek. Az adófizetőket kicsinálni azoknak sem éri meg, akik belőlünk gazdagodnak meg.
2020. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
50%
Röhej, hogy elhúzódott az ügyintézés a bankban (ahova leghamarabb 8-kor) mehetek, most nem tudtam bevásárolni. 😂 Panaszkodnak is, hogy napi félmillió ft-os bevételtől esnek el.
2020. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos az a baj ezzel a rendszerrel, hogy amint feloldják ezeket a korlátozásokat rögtön megint elfog terjedni a vírus, ez az egész csak arra volt jó hogy időt nyerjen az egészségügy.Lassan tényleg befogják indítani a gazdaságot kényszerből, viszont akkor az egészet virtuskodit kezdhetjük előröl. Viszont azt én kizártnak tartom hogy az iskolákat megnyissák májúban még csak szó sem volt ilyenről.
2020. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg május 4-től enyhitések lesznek, mondjuk szerintem eltérő ütemben. Pesten később lesz vége az egésznek, illetve amikor már minden nyitva lesz az idősek otthonába még mindig nem lehet majd menni.
2020. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!