Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismerősömet "le-fideszeseztem"...

Ismerősömet "le-fideszeseztem", annyira zokon vette fel akar jelenteni becsületsértésért, megállhat a vád?

Figyelt kérdés
Sajnos tudom, hogy megteszi, mindenkit feljelentget, ez a hobbija. De kiröhögtem, ugye nyugodt lehetek, ez nem jut komolyabb szakaszba?
2020. ápr. 25. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A politikai nézetek alapján nem szabad jelzővel illetni másokat, de ha ezt nem sértően mondtad, akkor nem lehet gond.
2020. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rendorseg is kirohogne, foleg ha meg tanu sincs, csak az o szava a tied elleneben.
2020. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

'A politikai nézetek alapján nem szabad jelzővel illetni másokat'


#1: meselj meg, olyan jo hallgatni :D Oreg, azt mondok rad amit akarok, ha ez nem becsuletserto (peldaul mert az anyadat szidtam vagy obszcen szavakat hasznaltam), a fejedre is allhatsz meg sirva is toporzekolhatsz, akkor se lesz semmi. Tanuk nelkul meg maximum egy sertodott ovodas leszel, aki meg sirni mamahoz-papahoz hogy a bacsi csunyat mondott...

2020. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ismerősömet "le-fideszeseztem", annyira zokon vette fel akar jelenteni becsületsértésért, megállhat a vád?"

Megérdemlitek egymást!

2020. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kizárt.


Ez kb olyan lenne, mint ami még a Kádár rendszerben történt meg!


Egy faxi disszidálni próbált a SZOVJETÚNIÓBA!

Az ügyész elmeorvosi vizsgálatot kért.


Az ügyészt azonnali hatállyal kirúgták! XDXDXD

2020. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. De ha én lennék a biro, biztosan elmarasztalnálak becsületsértésért. Ez tul megy minden emberi határon!!
2020. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 3/6


Hölgyek urak, évtizedes tapasztalatokkal rendelkező ügyvéd szavait hallhattuk, ilyen érveléssel talán már jogi PHD-t is elért az életben az illető.


Szakadok az ilyen hülyéken, te jó ég.

2020. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 árokpart ***** válasza:
Feljelenteni nem tud legfeljebb polgári pert tudna indítani, de egészen biztos, hogy nem fogja a pénzt erre pazarolni. Egyszerűen ilyen nincsen, hogy valaki mondott bármit valakire és azzal a büntetőjog foglalkozna. A rendőrség meg pláne nem foglalkozik ilyesmivel. Sőt még le is szidnák, hogy ilyesmivel terhelik le őket és hozzáteszem teljesen jogosan.
2020. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!