Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem álszent kicsit, hogy a...

Nem álszent kicsit, hogy a két legkeményebb drog legális (alkohol, cigaretta) de a fű nem?

Figyelt kérdés

Tudom unalmas kérdés, de mennyire álszent dolog már nem? Az alkohol köztudottan az egyik legkeményebb, legrosszabb drog amit az ember magához vehet, ehhez képest vígan árulják mindenhol. Egy kis fűért meg kinéznek téged mint ha te valami "drogos" lennél. Azt már meg sem említem, hogy amit a pszichiáterek művelnek 'gyógyítás" néven a különböző nyugtatók cukorkaként felírásával már nem is említem.


Mitől lesz egy ember jobban drogos aki néha füvezik, mint aki xanaxot szed, sört vedel.


2020. máj. 14. 20:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%

"Az alkohol köztudottan az egyik legkeményebb, legrosszabb drog amit az ember magához vehet"


Ezzel azért tudnék vitatkozni, és nekem lenne igazam.

2020. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Vitatkozzunk!
2020. máj. 14. 21:04
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csináljunk egy challenget, mehet youtubera is.

Én 2 napig iszok, te meg 2 napig heroinozol.

2020. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%

"Az alkohol köztudottan az egyik legkeményebb, legrosszabb drog amit az ember magához vehet"


Szerinted?

[link]

2020. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Hát ez elég gyenge érv már ne is haragudj. Oké, kérlek nézz utána mennyi heroinista szenved Magyarországon és mennyi alkoholista. Mennyi ember van alkohol elvonón és mennyi heroinon. Alkoholtól is ugyanúgy az utcára kerülhetsz. Utána gondold át újra.
2020. máj. 14. 21:09
 6/50 A kérdező kommentje:
A krokodilt Azt a kisközértbe meg tudod venni? Pont ezért veszélyes az alkohol , mert bárhol hozzá férsz, nincs rendes felvilágosítás a hatásairól. Látja az ember, hogy buli, isszák, azt hiszik nincs következménye.
2020. máj. 14. 21:11
 7/50 anonim ***** válasza:
97%
Attól hogy több embert érint, nem keményebb...
2020. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%

Messze nem a legkevényebb sem az alkohol, sem a nikotin.

Mellesleg az alkoholt megpróbálták betiltani, csúnya vége is lett... De attól, hogy van két drog ami már annyira beleivódott a kultúránkba hogy lehetetlen belőle kiírtani, az nem azt jelenti hogy akkor értelmetlenül engedélyezzünk melléjük bármilyen más drogot is.

2020. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd, elvakult füves. Nem kérdése van hanem mondanivalója. Csak ez nem az az oldal
2020. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy tiltsák be az alkoholt, hanem hogy legalizálják a füvet. #7 De .. pont hogy a szocális hatás is egy drognak a súlyába számít.

#9 nem vagyok füves, de támogatom. Magyarországon nincs drog kultúra.

2020. máj. 14. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!