Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor Május 31-el feloldj...

Most akkor Május 31-el feloldják Budapesten a korlátozásokat? Vagy már következő Hétfőtől?

Figyelt kérdés
A szokásos kormányülés utáni Orbán monológból megint kimaradtak a konkrétumok. :D

2020. máj. 16. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is épp itt értetlenkedik. Nem vagyok Fideszes, de Orbán azt mondta, feloldják a korlátozást, és Budapest 2 héttel követi a vidéket. Vidéken május 4-én oldották fel, tehát Budapesten május 18-án fogják ugyanazokat a korlátozásokat feloldani.

De gondolom, estére lehozza majd az összes hírportál részletesen, kár találgatni.

2020. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, amit leírtál az szerint 18. a logikus, de a logikát kár keresni a hivatalos kommunikációban. :/
2020. máj. 16. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a mai nap folyamán meglesznek a pontos részletek, de nyilván most fogják feloldani, nem majd két hét múlva, szerintem ez egyértelmű.
2020. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem totál érthetetlen minden, amit mondanak, szóval most én is bizonytalan vagyok...
2020. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!