Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Balatonnál miért tesznek a...

A Balatonnál miért tesznek a korlátozásokra és az óvintézkedésekre?

Figyelt kérdés

Idei, első balatoni utam érszrevételei:

- Vonaton az utasok kb 10%-a hord maszkot. Kallerokon sem láttam.

- Vendéglátóipari dolgozók sem hordják (Pincér, szakács)

- Egyedül ültem egy asztalnál egy gyros erejéig, ketten mindenféle kérdés nélkül leültek elém.

- Mólókon tömeg, az 1,5 méter felejtős...

- Boltban simán kiszolgáltak este előttem egy ránézésre 80 éves bácsit. Maszk itt sem volt senkin.


Szerintem így mindenféle szabály értelmét veszti. Vagy be kéne tartatni szigorúan, vagy fel kéne mindet oldani.



2020. jún. 7. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Vedd úgy hogy fel van oldva, az emberek megunták a dolgot, már a médiában sem hallani a vírusról, néha 1-1 hír azt ennyi. Büntetni sem fognak érte már ilyen helyeken, ha épp nincs maszkod.
2020. jún. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mindentudó99 ***** válasza:
56%
Megunták az emberek plàne úgy hogy itt gyakorlatilag már nincs is járvàny.
2020. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Pest környékén jártam 3 hete, ott már akkor is volt olyan Penny ahol a biztonsági őr a nyakán hordta a maszkot. A vásárlók meg lehúzták az orrukról vagy nem is hordtak maszkot
2020. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Az lesz a vége hogy nem lehet majd nyaralni mert kijárási tilalom lesz.


A maszk az egyetlen ellenszer jelenleg

2020. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Idióták mindenhol vannak!
2020. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 árokpart ***** válasza:
67%
Miért pont nálunk lenne kijárási tilalom mikor Európában már úgy élnek mintha nem is lett volna a járvány.
2020. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
A maszk nem jó semmire mivel nem zárt és a környezet levegőjét forgatod benne ugyanúgy mint maszk nélkül...Amúgy meg az emberek belefáradtak az egészbe hónapok alatt ezért ha idén még egyszer bevezetik ,akkor az emberek egyszerűen figyelmen kívül fogják hagyni és ebben senki sem fogja tudni őket megakadályozni...
2020. jún. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én a magam részéről offolom ezt a nyarat; asztmás vagyok, azon belül is a parlagfűszezont marhára meg szoktam szenvedni. 30 éves korom ellenére veszélyeztetett vagyok.


Árokpart! Azért, amiért Macedóniában is ismét elrendelték: [link]


És ott is hasonlóan kezdődött, mint amit a kérdező írt.

2020. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert mindenkinek tele van a töke ezzel az egésszel, ráadásul kedves kormányunknak a kutya se hisz, mert hazudnak össze-vissza, csak visszaélnek a vírussal, ami által sikerült jó kis hatalmat szerezniük.
2020. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy pozitív élmény! Tegnap Budapesten jártam. Ott meglepően sokan hordtak maszkot a BKV és a Volánbusz járatain, gyógyszertár előtt védőtávolságot megtartva várták a sorukat páran, délután kettőkor a lakótelepi nonstop-ba érkező bácsit illedelmesen kitessékelte az eladó (megkérdeztem az úriembertől, mi kell neki, így be is várásoltam a részére, ha már ott voltam).


Szóval ennyit a "rebellis budapestiekről" :D

2020. jún. 9. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!