Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit kiraknak Napiszarra...

Ha valakit kiraknak Napiszarra az bűntetést von maga után?

Figyelt kérdés
Nem szokásom ilyet tenni, de van egy volt csajom akivel rendesen összekaptunk, mert átvert. Ha én küldenék be oda privát képeket, videókat róla abból bajom lehetne? Hogy tudná bizonyítani, hogy én küldtem be?

2020. jún. 25. 23:40
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
18%
Küldj egy fotót, majd én szétküldöm.
2020. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen megrántanának. Nézz utána.. Aztán arról sem kell megfeledkezni, hogy vannak kamerák kicsinyke városkáinkba, amik rögzítenek, és ha első körben átvered a zsarukat, második körben nevesítenek, akkor még hatóság félrevezetése cím szóval is némi ügyet is összeszedsz magadnak a meglévőkhöz. Nekem nem érné meg a buli, de ha neked megéri ám legyen..a te életed..
2020. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1 Kösz nem. Én csak bennük bízom ilyen téren.:)
2020. jún. 25. 23:45
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Egyeske, elég ezt a kérdést elmenteni, és már mindketten meg is vagytok:D Hát hiába a szándék, ha észt nem adnak hozzá:D
2020. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#4 Én VPN-t használok, szóval az enyémet fújhatják.:D
2020. jún. 25. 23:48
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, bizony. És meg is érdemelnéd a büntetést.
2020. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
5-ke Tévedni emberi dolog, ha nagyon akar valaki, hidd el utánad tud menni..:D Csak egy fokkal kell nálad jobbnak lennie:D és mint tudjuk, minden embernél létezik jobb:D
2020. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha lealacsonyodsz egy pondró szintjére attól jobb lesz? Nem lesz jobb, sőt valószínűleg rosszabb lesz. Neked vannak róla "kompromittáló" felvételeid, szerinted neki nincsenek? Te odaszúrsz, ő visszaszúr, megkeserítitek egymás életét. Sokkal jobban jársz, ha simán lepattintod a pitsába.
2020. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Hiába használsz VPN-t ha a csaj ismer te nagyokos... 🤦‍♂️ Illetve ha csak neked vannak meg ezek a privát képek és videók, akkor ha elterjednek akkor eleve csak te lehetsz a ludas te ütődött.
2020. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
x9 Az nem bizonyít semmit. Én azt nem tudhatom, hány másik haverja csinált ilyen képeket róla? Nem tudná bizonyítani, hogy tőlem vannak a képek.
2020. jún. 26. 00:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!