Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit kiraknak Napiszarra...

Ha valakit kiraknak Napiszarra az bűntetést von maga után?

Figyelt kérdés
Nem szokásom ilyet tenni, de van egy volt csajom akivel rendesen összekaptunk, mert átvert. Ha én küldenék be oda privát képeket, videókat róla abból bajom lehetne? Hogy tudná bizonyítani, hogy én küldtem be?

2020. jún. 25. 23:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Te tényleg ilyen okos vagy, vagy csak megjátszod?

Nem sok munkahelyen tolerálják ám a büntetett előéletet, a csajozásról is lemondhatsz.

2020. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen, büntetést von,ha engedély nélkül posztolsz ki valakiről képet. Nem egyszerűbb inkább a Dunába ugrani ólomcipőben?
2020. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

"Nem sok munkahelyen tolerálják ám a büntetett előéletet, a csajozásról is lemondhatsz."


Te nagyon hülye vagy barátom... Ez akkor se volna bűncselekmény, ha le is buknék. Bizonyítani hogy honnan származnak a képek.


Ne mondd már nekem, hogy az visszavezethető, hogy a hurkalé honnan posztolja az anyagokat? Akkor már rég sitten lennének az üzemeltetők ha így lenne. Látom a hazudozást nem ítéled el annyira, mert az jól megy látom.

2020. jún. 26. 00:27
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem. Bármilyen oldal használatával adatokat közvetítesz a szerver felé. Ezek közé tartozik a géped/mobilod adatai is. VPN-nel tudsz trükközni tartózkodási helyt illetően, de kétlem hogy a csaj másik barátjának/barátainak pont ugyan olyan gépe vagy telefonja lenne, mint neked. :) Ha feltöltöd azokat a képeket és rendőrségre viszik az ügyet, adok neked kb fél órát mire megtudják hogy te osztottad meg a képeket és videókat.
2020. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#14 Ki mondta, hogy én posztolnám ki Te nagyokos. Van mail címük amire el lehet küldeni a cuccot. Az meg már nem nyilvános emgosztás ha valakinek emailbe elküldök valamit.
2020. jún. 26. 00:32
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Emailt még könnyebb visszakövetni, de mindegy. Nem vitatkozok veled, ha ennyire okos vagy akkor mi baj történhet? 😂
2020. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
82%

Nem te vagy a legelesebb kes a fiokban 😂 a csaj tudja ki milyen kepeket csinalt rola, szoval kapasbol felnyomhat.

Amugy nem is tudtam, hogy ez az oldal meg letezik , gondolom tini vagy, ha ilyen gyerekes es ferfiatlan vagy, meg ha ilyen oldalakat nezel 😉 mondjuk ez is egy szinvonal 😂

2020. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
81%
szanalmas vagy... a legalja emberek csinalnak ilyent. De te tudod.
2020. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
76%

Most hagyjuk a jogi útjait ennek, nem nagyon hiszem, hogy van itt olyan ember aki csak konyítana hozzá, nem is értem minek beszélnek akkor róla.


De nézz utána, hány fiatal lány lesz öngyilkos az internetes zaklatás miatt. Őt zaklatni fogják ilyen videók, képek után, mindenféle mocskos üzenetekkel, vadidegenek.

Nem érzed patkány dolognak? Átvert, ronda dolog, örülj, hogy megtudtad és megszabadultál tőle. Amire te készülsz undorítóbb. Amikor azokat neked küldte gondolom volt még köztetek bármilyen érzelem, részéről bizalom is.

Undorodom az ilyen dolgoktól. És normális embernek ilyen sosem juthat eszébe! Valamikor szeretted, rendben, most sértett vagy, de bizalmas dolgokat kitennél róla az internetre?! Mi van az emberekkel most komolyan?

2020. jún. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%

Patkány vagy kérdezőcske, de gondolom örülsz neki, az ilyenek örülnek neki.

De tudod mit? Nem csodálom hogy átvert a csaj. Remélem ezentúl minden csaj át fog verni, mert érzik hogy patkány vagy.

2020. jún. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!