Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből lehet bajom?

Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Fent voltam egy ilyen videochates oldalon ahol bedobott két csajt, aztán en hulyesegbol elovettem a farkam, (tudom hulyeseg volt)

Aztán ők levideoztak és valami rendorrol beszéltek, és tovabbleptek, én gyorsan letöröltem az alkalmazást, de így megtalálhatnak hogy semmi adatot nem adtam ott meg csak a keresztnevemet, ha feljelentenek? Arcom nem látszott a videóban



2020. júl. 4. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem igen!!!
2020. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Tele van ilyenekkel minden videochates oldal. Nők is meztelenkednek, de főleg férfiak.


Fiatalok voltak, vagy mi a para tárgya?

2020. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy megtalálnak vagy lesz belőle valami.


De sosem értem milyen kénysztetés vesz rá, hogy csak úgy kicsapd a farkad a neten...

2020. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lesz belőle semmi. Nem követtél el bűncselekményt, így nem is lesz nyomozás!


Ilyen gyagya videochaten mindenki ezt teszi. Ahhoz hogy megtudják ki vagy el kell kérniük a videochettől a regizett IP-det. Itt a gyk-án egy Gegel nevű acc régebben mindenkit feljeletett csak mert olyan kedve volt, erre az oldal kitalálta, hogy a regisztrációt törli és így nem kell kiadni az IP-t, hogy ne járjanak ide a rendőrök.


Ha szerencséd van a videochat oldal is ezt teszi. Viszont ha nem, akkor az IP-ddel megkereshetik a szolgáltatód és megtudják ki vagy, de ismétlen nem követtél el bűncselekményt. Most ezt úgy lehet kivédeni, ha VPN-ről, anoním proxyról mész fel vagy a torról. Akkor az életben meg nem mondja senki ki vagy

2020. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!