Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Videókazetták,és a szerzői...

Videókazetták,és a szerzői jog.A Facebookon a Marketplacen is árulnak másolt kazettákat.Ez nem szerzői jogsértés?!

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
De
2020. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Természetesen jogsértő, és nem csak szerzői jog miatt. Az üzletszerű tevékenység után adózni is kell. Hivatalosan meg csak saját felvételét értékesíthetné, vagy olyant, amelynek megvásárolta a jogait. Azt meg nem fogja tudni eladni.
2020. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Videókazettát? :D Azt max gyüjtők veszik már, egy gyüjtő meg nem a másoltakra utazik, szóval árulhatja akármeddig.
2020. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 aska légyszíves olvasd már el újra a kérdés címét. Csókollak 🙂
2020. júl. 9. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Te meg tanuld meg értelmezni amit írtam :)
2020. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as:

Ha egy nagyon ritka szinkronos filmről van szó, akkor nem feltétlen kell, hogy eredeti kazi legyen.

Én egy 88-ban az mtv-ről felvett filmet adtam el kazin, a szinkronja miatt 30 ezret adtak érte.

2020. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!