Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezési per?

Gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés

A gyermekem már úgy született, hogy az édesapja elhagyott bennünket. Együtt éltünk az ő házában de időközben meggondolta magát, hogy mégis más nővel élné le az életét. Miután a gyermek megszületett én vissza mentem dolgozni, ő pedig bölcsődés lett. Vettem egy házat, kicsinositottam. A gyerektarás rendszeresen fizeti illetve látogatta a gyermeket de sosem vitte el sehova sem. Nehezen viseli mert erre a nagyszülők kényszerítik.

Miután kiderült hogy a mostani párommal aki jóban rosszaban velünk volt, és sajátjaként szereti a gyermekem össze akarjuk kötni az életünket,bíróságra ment hogy a gyermek mégiscsak kell neki és inkább nala legyen elhelyezve. Mert nehogy egy idegen férfi nevelje. (2 éves kora óta neveli és már iskolás). Ebben az esetben milyen eselyekkel indul az apa? Az ügyvédem szerint nem sokkal de gyakorlati példát a sajat szememmel meg nem láttam.



2020. júl. 5. 15:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eddig is nálad élt ha van hol laknod meg van munkád akkor nyugodt lehetsz, hogy nálad fogják a gyereket elhelyezni, ő meg kap havi max 2 hétvégét meg fizethet mégtöbb gyerektartást, ha magas a fizetése. De ha neki ez kell akkor futkozzon nyugodtan
2020. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esélye apukának, nyugodj meg.

Akkor lenne esélye, ha te k*rválkodnál, nem lennél pszichésen beszámítható, vagy ha csöves lennél.

2020. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
0 eséllyel
2020. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

esélytelen.

a gyereket akarja felhasználni, hogy rajtad rúgjon egyet. ne gondold azt, hogy a bírók ezt nem látják át

2020. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szerinte kur..alkodom Mivel a gyermekem születése óta volt két férfi az életemben. És mivel szakemberekhez szükségem volt a haz felújítása miatt biztosan ők is azért jártak ide. Termeszetesen ez nem igaz meg ablakot csereltek, burkoltak, fürdőszoba stb...

Ezt mind rám fogja. Zaklat a munkahelyemen. Nem hagyja hogy vegezzem a dolgom. Követ állandóan. Már az utcára gyomorgörccsel nézek ki mert félek hogy megint az ő autója áll kint.

Mit gondoltok? Mennyibe befolyásolná az ügy kimenetelét ha előre hoznának az esküvőt?

Én rendes életét élek, rendesen dolgozom, jól keresek.valamot jelenten ha ferjezettkent jelennék meg a bíróságon?

2020. júl. 5. 16:11
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

0%

Elmondod szépen a bírónak a teljes történetet az ügyvéded segítségével és nincs az a bíró, aki elvenné tőled. De vergődjön nyugodtan a pasi, fizesse csak az illetéket meg a perköltséget. Nektek annyiban rossz, hogy oda kell járkálni, meg a gyereknek lesz kellemetlen.

2020. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja így aztán végképp nyert ügyed van. A csj bírók elég sok esettel és emberrel találkoztak, elég gyorsan felmérik, hogy mi a gyerek érdeke és ki akarja őt csak felhasználni. Ha csak emiatt hoznátok előrébb, szerintem felesleges, nem ez számít. Inkább neked kéne zaklatásért feljelentened ezt a faxfejet amúgy.
2020. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én büszke voltam magamra, hogy egyedül rendbe tettem az életem. Ő meg a munkasaimat fényképezette,hogy bejönnek a kapun. Illetve azt, hogy a munkahelyem előtt elszivtam egy cigit. Valóban néha rágyújtok viszont 2 hónapig is elég egy doboz cigi. Nem gondolom,hogy ezzel veszelyben lenne a gyermek. Persze ő ilyeneket kitalál. Olyan leveleket meg üzeneteket kapok,hogy teljesen pánikba vagyok esve
2020. júl. 5. 16:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést a zaklatás miatt, ha a munkahelyeden zaklat, akkor az ottani ksmerafelvételekez kukéeheti a rendőrsèg
2020. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ő nem dohányzik, nem iszik, nem nőzik és papnak állt mióta szétmentetek...
2020. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!