Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A pedofilok hirhedt ügye...

A pedofilok hirhedt ügye (Epstein-ügy): a botrány a halála után folytatódik? Elfogták a felhajtóját.

Figyelt kérdés
Legalább 100 lányt adtak-vettek és 12-16 éveseket tettek prostivá! Trump benne volt, mint ahogy a világ leggazdagabb emberei is mind, Bill Gates is! Elhallgatják az ügyet, vagy már nem lehet?

#Epstein #Andrew herceg
2020. júl. 6. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem hallottam róla csak most néztem picit utána 99% hogy kamu.
2020. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is olyan régen olvastam, hogy újra feléledt a Pizzagate kamu, csak most nem Hillary Clinton a hunyó, hanem úgy általánosságban a vezetők.
2020. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis kamu lehet? Egy furcsa dolog történt 2005 körül a családunkban, egy new yorki magyar származású bankár megismerkedett a másodunokatestvéremmel (aki 30 éves volt), mesélt erről. Hogy van egy kör, amelyik ilyen lányokról készült fotókat gyűjt. De hamar szakitottak, többet nem tudok.
2020. júl. 6. 23:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hogy ilyen körök léteznek az 100%, viszont ez a konkrét ügy a kamu.

Az ilyen gazdag emberek ha valamit nagyon elakarnak rejteni el is fogják.

Ez meg akárhogy is nézem egy olyan ügy lenne... Ha igaz lenne...

2020. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most csend van, de nagyon nehéz lehet (ha igaz) Erzsébet királynőnek. Andrew herceg alaposan belekeveredett. Egyébként öntelt alak, aki azt hitte, hogy a törvények felett áll. De nemcsak hitte.
2020. júl. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!