Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezesnel a birosag...

Gyermekelhelyezesnel a birosag hogyan, milyen dogok alapjan dont hogy kihez keruljon a gyermek ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 07:20
 1/2 A kérdező kommentje:

bocsi, elirtam

milyen dolgok alapjan.......

2020. júl. 11. 07:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem ötvenmilliószor leírtuk már itt is, de ha a google-be írod be, akkor is rengeteg választ találsz...


Gyerek érdeke mindenekelőtt: stabil, szerető környezet, lehetőség szerint a legkisebb változással, óvónők/tanárok véleménye szükség szerint, gyámhatósági meghallgatás, környezettanulmány mindkét helyen, a jövedelem és vagyoni helyzet nyilván csak annyiban, hogy ne putriban éljenek, és legyen mit enni meg felvenni, egyéb családi kapcsolatok (ne legyen bántalmazó élettárs, állandóan veszekedő, őrjöngő nagyszülő, vagy mit tudom én, egy vad, kezelhetetlen kutya, akinek az a hobbija, hogy gyerekeket vacsorázik...). Magyarul MINDEN körülmény figyelembe vételével eldöntik, hol lenne jobb a gyereknek.

2020. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!